ROYAL CANIN Urinary Care MINI granule pro malé psy s choulostivými močovými cestami

679 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Urinary Care MINI granule pro malé psy s choulostivými močovými cestami“

Životní fáze
Dospělý, Senior
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
3 kg
Zvláštní potřeby
Ledviny, Proti ledvinovým kamenům
Produktová řada krmení
Royal Canin Canine Health Nutrition
Aktionsnummer
4641

– Podporuje zdravou funkci močových cest u malých psů do 10 kg

Proč dávat psům s citlivou močovou soustavou speciální krmivo?

Problémy s funkcí močových cest se u psů vyskytují často. Pokud váš pes nepije dostatek vody, může být jeho moč příliš koncentrovaná.
Minerály v moči pak mohou tvořit krystalky, které mohou vést k tvorbě močových kamenů. Změnou stravy můžete přispět k ochraně močových cest vašeho psa a zabránit tak možné tvorbě močových kamenů. To znamená větší šance na bezstarostný život.

ROYAL CANIN URINARY CARE Mini je krmivo vhodné pro psy o hmotnosti do 10 kg, kteří mají sklon k problémům s močovou soustavou. Speciální receptura krmiva pomáhá vašemu psovi více pít. Zvýšený příjem tekutin má dvojitý účinek: Za prvé proplachuje močový měchýř vašeho psa. Za druhé ředí moč a může tak pomáhat předcházet tvorbě močových krystalů a kamenů. Receptura chutné varianty mokrého krmiva má vysoký podíl vlhkosti, což rovněž může podporovat ředění moči.
 
Všechna krmiva značky ROYAL CANIN jsou kompletní. To znamená, že toto krmivo obsahuje všechny důležité živiny jako velmi kvalitní proteiny, tuky, vlákninu, vitamíny a minerální látky, které váš pes potřebuje pro celoživotně dobrou kondici.

Více rozmanitosti díky smíšenému krmení suchého a mokrého krmiva
Náš program výživy Urinary Care je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako lahodné mokré krmivo v kapsičce Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány.

Prokázané výsledky
ROYAL CANIN URINARY CARE Mini je krmivo prokazatelně prospěšné pro močové cesty vašeho psa: Z interních studií provedených společností ROYAL CANIN vyplývá o 21 % větší ředění moči v porovnání s normálním krmivem Mini Adult pro malé dospělé psy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Urinary Care MINI granule pro malé psy s choulostivými močovými cestami“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *