Sixtol Aroma difuzér Vulcan světlé dřevo, 350 ml

449 

Kategorie:

Popis

Designový elektrický aroma difuzér Vulcan je vhodný do každé domácnosti ke zvlhčení vzduchu. Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu. Difuzér je vhodný pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem.Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, elektrický aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt.Technické parametry:
provozní napětí: DC 24 V/0,5 A / 110-250 V 50/60 Hz
ultrasonická frekvence: 2,4 MHz
odpařování: 45-60 ml/hod
rozsah: 12 – 20 m2
hlučnost: <35dB
materiál: PP, ABS
provoz difuzéru: 1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provozObsah balení:
1x difuzér
1x odměrka na vodu
1x adaptér do sítěPoužití:Sejměte kryt difuzéru. Připojte konektor napájecího adaptéru na spodní straně základny. Ujistěte se, že je kabel napáječe vytažený ze zásuvky. Do nádobky nalijte vodu nejvýše po rysku max. hladiny pomocí odměrky. Do vody můžete kápnout několik kapek esenciálního oleje, cca 2-3 kapky na 100 ml. Nasaďte kryt difuzéru zpět a zapojte do zásuvky.
Stisknutím tlačítka MIST vyberete dobu provozu difuzéru (1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provoz), Delším podržením tlačítka MIST zvolíte intenzitu páry.
Vypnutí difuzéru učiníte 5x zmáčknutí tlačítka MIST.
Tlačítkem LIGHT si zvolíte barvu svícení.
Uveďte difuzér do chodu (při prvním spouštění může trvat výroba páry cca 3-10 min).Upozornění:Jako aroma používejte pouze přírodní esence bez jiných chemických látek.Nenalévejte do přístroje horkou ani minerální vodu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sixtol Aroma difuzér Vulcan světlé dřevo, 350 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *