Smrková skříň Country New 19

29 190 

Kategorie:

Popis

Smrková skříň Country New 19
Zajímavá a funkční skříň z masivního smrkového dřeva. Prostorná a praktická skříň s rustikálním charakterem osloví nadšence nejnovějších trendů. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení skříně, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Konstrukce skříně je jednoduchá a funkční. Uvnitř je polička a sloup pro věšáky. Kromě toho jsou na vnitřní straně dveří namontovány kovové háčky. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u komody podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěná skříň Country New 19 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální pro ložnici, obývací pokoj a chodbu. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Smrková skříň Country New 19“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *