Smrkový příborník COUNTRY NEW 31

32 890 

Kategorie:

Popis

Praktický doplněk do domácnosti z masivního dřeva.
Smrkový příborník Country New 31
Zajímavý a funkční příborník z masivního smrkového dřeva. Dřevo prošlo procesem strukturování – povrch nábytku je přirozeně nepravidelný. Mimoto si zvláštní pozornost zaslouží zbarvení příborníku, které jen jemně doplňuje strukturování nábytku.
Příborník je pevný a funkční. Příborník má dvě části, horní s hloubkou 38 cm a spodní s hloubkou 48 cm. Horní část je opatřena třemi zásuvkami a prosklenými dveřmi, které jsou zavíratelné na petlici. Spodní část příborníku je uzamykatelná skříňka s policí. Silné, pevné nohy viditelné ze předu, aby se u příborníku podtrhl masivní charakter. Kovové, ručně kované rukojeti tento efekt zdůrazňují.
Dřevěný příborník Country New 31 se perfektně hodí k jinému nábytku z této řady a vytváří tak útulný a teplý interiér. Ideální obývací pokoj, kuchyň a pracovnu. Kolekce Country New se perfektně hodí k aktuálním trendům. Vypadá skvěle ve stylu moderního statku, rustikálního nebo průmyslového. Obklopeno zelení, zemitými barvami a keramickými doplňky, bude Váš interiér vypadat zajímavě a stylově. Kolekce Country new také dokonale ladí s černými, kovovými dekoracemi.
trendy kus vybavení
masivní dřevo
kombinace kvalitních materiálů
klasický, přesto originální kousek
ručně kované rukojeti

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Smrkový příborník COUNTRY NEW 31“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *