Dárky pro děti

Dárky pro děti jsou vždy těžkou volbou, vybrat si správná dá občas spoustu přemýšlení, proto vám přinášíme pár skvělých možností, ze kterých můžete vybírat. Zvažte například elektrická autíčka, motorky, čtyřkolky a motokáry, které jistě zaujmou všechny děti, především pak chlapce a zároveň je seznámí s řízením a začnou si uvědomovat, že i doprava má svá pravidla a úskalí. Tyto elektrizované dopravní prostředky často nabízejí také možnost dálkového ovládání, což zajišťuje jejich bezpečné používání a zábavu pro rodiče i děti.

Stavebnice jako dárek pro děti všech věkových kategorií

Pokud vaše dítě rádo experimentuje a tvoří, může být stavebnice skvělým dárkem. Děti mohou stavět velkolepé hrady, zámky, nebo běžné předměty jako autíčka, vláčky a rozvíjet tak svou kreativitu a fantazii. Na trhu jsou k dispozici stavebnice s různými tématy a obtížnostmi, takže si každé dítě najde tu svou. Vybírat můžete například z řady magnetických stavebnic, pohyblivých RC stavebnic na dálkové ovládání,dřevěných stavebnic, nebo jednoduchých stavebnic pro nejmenší.

Kovová konstrukční stavebnice parní lokomotiva 340 dílů
Deal
Kovová konstrukční stavebnice Sestavte slavnou lokomotivu "Flying Scotman" Stavění zlepšuje manuální zručnost, představivost a další Skvělé jako dárek
Stavebnice technic R/C 2v1 robot, štír
Deal
1 měsíc ago

Stavebnice technic R/C 2v1 robot, štír

2 390 
Dětská stavebnice 2v1 Sada se skládá z 710 dílů Škorpion a robot na dálkové ovládaní Vhodné pro děti od 6 let

Modely na dálkové ovládání

Další možností jsou samotné RC modely, tedy modely na dálkové ovládání, jako jsou auta, letadla, lodě a další stroje. Tyto hračky jsou zpravidla vyrobeny z bezpečných materiálů a jsou velmi jednoduché na použití. Děti si mohou hrát na malé technické inženýry a učit se ovládání a řízení různých strojů, vozítek, letadel a techniky..

Auto na dálkové ovládání R/C 1:18 MaxRacing 35 km/h žluté
Deal
Auto na dálkové ovládání R/C MaxRacing Maximální rychlost vozidla 35 km/h Dosah dálkového ovladače 20-40 metrů Zabaleno v krabici, skvělé jako dárek.
Bagr na dálkové ovládání R/C 1:16
Deal
5 měsíců ago

Bagr na dálkové ovládání R/C 1:16

1 939 
Velký bagr na dálkové ovládání Měřítko 1:16 Funkce kouře Rotující tělo rypadla o 720 stupňů

Kuchyňky pro malé holčičky

Dětské kuchyňky jsou ideálním dárkem pro malé kuchařky a kuchaře. Tyto hračky mají různé funkce, jako svícení, zvukové funkce další, které navodí atmosféru opravdové kuchyně, což dětem umožňuje hrát si na skutečné kuchaře. Kromě toho se děti učí základům vaření a péči o jídlo, možná si tento obor zamilují a budou se mu věnovat i v dospělosti.

Dětská dřevěná kuchyňka se svítícími a zvukovými efekty
Deal
Dřevěný výrobek Zvukové efekty Svítící efekty
Dětská dřevěná kuchyňka se zvukovými a svítícími efekty bílá
Deal
Dřevěný výrobek Natřeno šetrnými barvami Pro holky i pro kluky Zvukové a svítící efekty

Domeček pro panenky jako dárek

Pokud hledáte dárek pro malé holčičky, může být domeček pro panenky skvělou volbou. Tyto hračky jsou k dostání v různých velikostech a provedeních, takže si každá holčička najde ten svůj. Děti si mohou hrát s panenkami, připravovat jim jídlo, uklízet a hrát si na skutečné rodiny.

Dřevěný domeček pro panenky s LED osvětlením bílý
Deal
Dřevěný domeček pro panenky s vybavením Nadčasový styl BOHO LED osvětlení
Dřevěný domeček pro panenky s LED osvětlením růžový
Deal
Dřevěný domeček pro panenky Pokoje vybaveny nábytkem LED osvětlení

Všechny tyto dárky jsou skvělým způsobem, jak děti zabavit a zároveň je učit novým věcem. Elektrická autíčka, motorky, čtyřkolky a motokáry seznámí děti s řízením a dopravou, zatímco stavebnice a RC modely rozvíjejí kreativitu a technické schopnosti. Dětské kuchyňky zase pomáhají dětem seznámit se s vařením a péčí o jídlo, což může být velmi důležité pro jejich budoucí vzdělání. Domečky pro panenky jsou pak skvělou volbou pro malé holčičky, které si tak mohou hrát na skutečné rodiny.

U všech těchto dárků je důležité brát v úvahu věk dítěte a jeho zájmy. Například RC modely mohou být vhodné spíše pro starší děti, zatímco dětské kuchyňky jsou ideální pro mladší a ty, kteří rádi vaří a pečou. Je také důležité vybírat hračky z bezpečných materiálů a zkontrolovat, zda jsou vhodné pro věk dítěte.

Výběr správného dárku pro děti může být náročné, ale s těmito tipy snadno najdete ten správný. Věnujte pozornost věku a zájmům dítěte a zvolte hračku, která bude nejen zábavná, ale také prospěšná pro jeho vývoj. S takovým dárkem si dítě užije spoustu zábavy a zároveň se může učit novým věcem, což je vždy skvělá kombinace.

Velká autodráha se světelnou smyčkou 1:43
Deal
Velká autodráha se světelnou smyčkou 705cm 2 autíčka Počítadlo projetých okruhů Kontrolery umožňující změnu rychlosti
Velká sada kuchyňských spotřebičů a potravin
Deal
Velká sada kuchyňských spotřebičů pro děti Nespočet hodin skvělé zábavy Svítící a zvukové efekty Indukční varná konvice, hrnce, potraviny a mnoho dalšího
Auto na dálkové ovládání Mercedes jeřáb zelené
Deal
Ministr hraček doporučuje Nákladní auto Mercedes R/C Zvukové i světelné efekty  Vhodné pro děti od 6 let
Stavebnice pro malé kutily s vrtačkou 10v1
Deal
Stavebnice 10v1 1 stavebnice, 10 modelů 550 dílů Vhodné pro děti od 6 let
Cukrářský set se zástěrou růžový
Deal
Tento cukrářský set pro malé cukrářky nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Malé milovnice sladkých dobrůtek si mohou užít spoustu zábavy při vytváření dortů a dalších sladkosti.
Audi Q7 New Model lakované černé
Deal
5 měsíců ago

Audi Q7 New Model lakované černé

7 890 
Dětské elektrické autíčko Audi Q7 Kola EVA Dálkové ovládání Vhodné pro děti od 3 let

Tipy na dárek
Logo