Jak vybrat dětské elektrické autíčko?

Nabídka dětských elektrických autíček se stále rozrůstá a není tedy snadné se rozhodnout, které elektrické autíčko pro své dítě koupit. Při výběru je třeba zvážit několik faktorů.

  1. Typ auta: Dostupné jsou různé typy aut, včetně terénních autíček 4×4, retro vozů nebo náklaďáků pro děti. Je důležité zvolit typ auta, který odpovídá věku, zájmům a schopnostem dítěte.
  2. Výdrž baterie: Výdrž baterie se liší v závislosti na velikosti a výkonu auta. Vyplatí se zvolit auto s delší výdrží baterie, aby se dítě mohlo co nejdéle bavit a jezdit.
  3. Cena: Cena dětských elektrických aut se liší v závislosti na značce, typu a výkonu auta. Je důležité zvolit auto s rozumnou cenou, která odpovídá kvalitě a výkonu auta.
  4. Bezpečnost: Bezpečnostní funkce, jako jsou bezpečnostní pásy a ovladače pro rodiče, kteří mohou autíčko snadno dálkově ovládat. Také je důležité si ověřit, zda autíčko splňuje bezpečnostní normy.

Celkově je tedy třeba pečlivě zvážit všechny faktory a vybrat takové elektrické autíčko, které bude nejen zábavné, ale také bezpečné a kvalitní.

Elektrická autíčka pro děti Audi

Pokud milujete rychlou jízdu, elektrické autíčko Audi je pro vás tou správnou volbou. Mezi nejpopulárnější modely patří Audi TT a Audi R8. Kromě toho nabízíme také dětské elektrické auto Audi Q7 a Q8, aby si u nás přišli na své i milovníci SUV.

Dětské elektrické autíčko Audi Q7 Kola EVA Dálkové ovládání Vhodné pro děti od 3 let

Dětské auto BMW

Pokud jste nadšený fanoušek vozů BMW, můžete svým dětem připravit radost tím, že jim pořídíte jejich vlastní elektrické autíčko značky BMW, které je v menší verzi. Elektrická autíčka BMW poskytnou vašim dětem pocit luxusu a umožní jim jezdit jako skuteční závodníci.

V naší nabídce naleznete různé modely, které potěší každého malého nadšence. Mezi oblíbené patří například elektrické autíčko BMW 6 GT nebo X6 M. Okolí určitě zaujme i nádherné dětské elektrické autíčko BMW i8, které si Vaše dítě zamiluje na první pohled.

Pěnová Eva kola Kožená sedačka Svítící efekty Zvukové efekty

Elektrické autíčko pro děti Mercedes Benz

Představujeme vám luxusní elektrická autíčka značky Mercedes pro vaše děti. Tyto zmenšené kopie vozů Mercedes jsou skvělým dárkem pro malé nadšence, kteří se rádi projíždějí v luxusním stylu.

Na výběr máte spolehlivá autíčka z řady Mercedes-Benz, jako jsou Mercedes-Benz AMG SL65 nebo elektrické autíčko Mercedes G, které má maximální nosnost až 110 kg. Kromě toho jsou k dispozici i elektrická auta s lakovanou karoserií a autíčka pro dva pasažéry.

Milovníci retro vozů si zde rovněž přijdou na své s elektrickými autíčky Mercedes-Benz 300S, které jsou dodnes symbolem luxusu a stylu.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, jak svým dětem dopřát radost z jízdy v luxusním stylu s elektrickými autíčky značky Mercedes.

Představujeme Vám elektrické autíčko licencováno značkou Mercedes Benz. Autíčko je vybaveno přípojkou pro USB, SD kartu a AUX.

Elektrické autíčko pro větší děti

Rozšiřujeme naši nabídku o elektrická autíčka pro větší děti, kteří chtějí zažít pocit opravdového řidiče. Vyberte si z naší široké škály značek a modelů, které splní vysněné přání vašeho dítěte. Naše nabídka zahrnuje modely s rychlostí až 15 km/h, které jsou ideální pro výlety a rodinné procházky plné zábavy. Vaše dítě s tímto autíčkem upoutá pozornost všech kamarádů a kolemjdoucích.

Nabízíme také luxusní elektrické autíčko Mercedes G63 6×6 s nosností až 110 kg a dvojmístnou sedačkou pro dva malé řidiče. Toto autíčko je ideální pro rodiče, kteří si chtějí užít jízdu společně se svým dítětem. Další z naší nabídky je elektrické autíčko Buggy s nosností až 60 kg a pohonem na všechna čtyři kola, které se dokonale hodí pro výlety na nerovném terénu.

A konečně tu máme dětské elektrické autíčko Ford Ranger Raptor 4×4, které má 4 motory o výkonu každý 45 W a tudíž pohon na všechna 4 kola. Toto autíčko nabízí bezkonkurenční jízdní vlastnosti, které uspokojí i ty nejnáročnější malé řidiče.

Celou nabídku dětský aut a vozítek naleznete u odborníků na tento sortiment a to přímo na Ministerstvu hraček.

 

Dětský elektrický kamion Mercedes Axor LCD žlutý
Deal
LCD displej Kožená sedačka Pěnová EVA kola Zvukové efekty Svítící efekty
Dětské elektrické autíčko GT Sport modré
Deal
Svítící efekty Zvukové efekty Kožená sedačka Pěnová Eva kola
Dětské elektrické autíčko Mercedes SL500 policie černé
Deal
Dětské elektrické policejní autíčko Mercedes SL500 s možností dálkového ovládání. Určeno pro děti od 3 let. Autíčko je vybaveno FM rádiem a Bluetooth.  
Elektrické autíčko Jeep Raptor Sunshine 4×4 černé
Deal
Kožená sedačka Pěnová Eva kola Svítící efekty Zvukové efekty
Tipy na dárek
Logo