Dárky pro muže

Pokud hledáte dárek pro muže, může být těžké najít něco, co bude skutečně odpovídat jeho zájmům a potřebám. Abyste ušetřili čas a zároveň darovali něco, co bude muži skutečně užitečné, zvažte následující tipy na dárky pro muže:

Moderní dárek pro muže

Moderní technologie: Muži často milují nové technologie a nejnovější elektronická zařízení. Zvažte proto darování chytrých hodinek, bezdrátových sluchátek nebo pořádný mobil.

Apple AirPods Pro 2022
Deal
2 měsíce ago

Apple AirPods Pro 2022

6 990 
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.3, aktivní potlačení hluku (ANC), přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX4, výdrž baterie až 30 h (6 h+24 h)
Smart televize Samsung QE55Q64T (2020) / 55″ (139 cm)
Deal
Samsung QE55Q64T Nová úroveň sledování, nové zážitky Výraznější barevnost Technologie zadního podsvícení Dual LED se stará o to, aby v každé sledované scéně...

Sportovní dárek pro muže

Sportovní vybavení: Pokud má váš muž rád sport, pak je sportovní vybavení skvělým dárkem. Můžete mu darovat činky, potravinové doplňky nebo další sportovní vybavení, které odpovídá jeho zájmům.

Impact Whey Protein – Edice Jelly Belly®
Deal
Spojili jsme se s nadšenci do želatinových bonbónů a mistry ve vytváření autentických příchutí Jelly Belly a přinášíme vám Impact Whey Protein ve třech jedinečných variacích. Společnost Jelly Belly neustále přichází s inovacemi příchutí a my jsme nadšeni, že některé z jejích nejchutnějších a nejlahodnějších krémových příchutí, včetně máslového popcornu, opečeného marshmallow a jahodového cheesecaku, ožívají v naší syrovátce Impact Whey. Ideální protein na každý den, který se může pochlubit 18 g vysoce kvalitních bílkovin a přírodními aminokyselinami, a pomůže vašemu tělu dodat energii prostřednictvím správných živin na podporu udržení a růstu svalové hmoty1. ​ Ať chodíte poctivě do posilovny nebo jen máte rušný život a aktivní životní styl, náš Impact Whey je ideální zdroj bílkovin na každý den, díky kterým se budete cítit ve vrcholné kondici.  

Zážitek pro muže jako dárek

Dárkové zážitky: Zážitky jsou vždy skvělým dárkem a muži jsou často ochotni investovat do zážitků, jako je vyjížďka v super automobilu, let balónem nebo zážitkový den plný dobrodružství.

Kniha jako dárek pro muže

Knihy: Pokud je muž čtenář, pak mu můžete darovat knihu nebo celou sérii knih z oblíbeného žándu. S dnešní dobou se samozřejmě pojí i celá řada audio knih, které váš muž ocení například při jízdě autem.

Kvalitní alkohol pro muže jako dárek

Alkoholické nápoje: Pokud má muž rád alkoholické nápoje, pak mumůžete darovat lahvinku jeho oblíbeného alkoholu nebo něco neobvyklého, jako je sbírka speciálních piv nebo vín.

A.H. Riise Non Plus Ultra
Deal
2 roky ago

A.H. Riise Non Plus Ultra

1 999 
Pečlivě pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější produkty
Amrut Indian Single Malt
Deal
2 roky ago

Amrut Indian Single Malt

1 320 
Pečlivě pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější produkty

Dárkové sady pro muže

Dárkové sady: Pokud nevíte, co by muž opravdu potřeboval nebo co by mu udělalo radost, zvažte darování dárkového balíčku, který obsahuje několik menších dárků.

Chladicí „půllitr“ z nerezové oceli 400 ml – lesklý
Deal
Super zkušenost! Originální a rychlé!
Dárkový box pro muže GRAND – Roses Kingdom
Deal
Krásny darčekový box pre ženy je jedinečným darom. Obsahuje sladkosti ako Raffaello, Fererro Rocher, Kinder a Mon Cheri a Prosecco Bottega.

Dřevěné dárkové bedny s páčidlem

Dárkové dřevěné bedny s páčidle: Originální dárek plný super obsahu. Ať už vybíráte dárek pro fitkaře, rybáře, pivaře, milovníka vína, z dárkových beden určitě vyberete tu správnou.

V každém případě je důležité vzít v úvahu zájmy a vkus muže, kterému dárek darováváte. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli dárek, hlavně je důležité, aby byl vybrán s láskou a úctou.

Závěrem lze říci, že dárky pro muže mohou být velmi rozmanité a závisí na jeho zájmech a potřebách. Zvažte jeho koníčky a záliby a vyberte dárek, který mu udělá radost a bude mu užitečný. Hlavně, buďte originální a myslete na to, že dárek je o tom, jak mu ukážete, jak moc si ho vážíte.

Tipy na dárek
Logo