Tipy na dárek pro muže k valentýnu

Valentýn je svátek plný lásky a romantiky a i když se často říká, že muži nejsou tak citliví na dárky, nic není dále od pravdy. Muži také rádi dostávají dárky, které ukazují, že je milujeme a přemýšleli jsme o nich. Pokud hledáte dárek pro svého muže k Valentýnu, máme pro vás několik tipů, které by mu mohly udělat radost. Tak se podívejte na naše tipy na dárek pro muže k valentýnu a máte na 100% vybráno. 

Parfém jako dárek pro muže k valentýnu

Luxusní parfém nebo kolínská voda. Muži rádi voní dobře a luxusní značkové parfémy nebo kolínská voda jsou skvělým dárkem, který mu ukáže, že se o něj staráte. Navíc si mžete vybrat takový parfém, který bude vonět hlavně vám 🙂

Hodinky jsou luxusní a praktický dárek pro muže

Muži rádi nosí hodinky, ať už jsou to klasické nebo moderní chytré hodinky. Hodinky jsou skvělým dárkem, který mu pomohou lépe si organizovat čas a zároveň mu budou sloužit jako módní doplněk.

Festina Ceramic
Deal
1 měsíc ago

Festina Ceramic

3 324 

Zážitek pro muže k valentýnu

Zážitkový dárek. Pokud chcete svému muži udělat opravdu velkou radost, zvažte dárkový poukaz na zážitek, jako je závodní jízda autem, tandemový seskok padákem nebo vyhlídkový let. Lyšáckým dárkem je pak romantický zážitek pro dva, který si užijete společně.

Moderní dárek pro muže k valentýnu

Elektronika nebo sportovní vybavení. Pokud víte, že váš muž má rád elektroniku nebo sport, pak je to skvělý dárek. Můžete zvolit například chytrý telefon, tablet nebo sportovní náramky.

Apple AirPods Pro 2022
Deal
2 měsíce ago

Apple AirPods Pro 2022

6 990 
Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, špunty, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.3, aktivní potlačení hluku (ANC), přepínání skladeb, přijímání hovorů, s ovládáním hlasitosti, certifikace IPX4, výdrž baterie až 30 h (6 h+24 h)
XBOX Series S
Deal
1 rokem ago

XBOX Series S

6 889 
XBOX SERIES S Úchvatný výkon v nejmenších rozměrech. V rámci nové generace herních konzolí si pro nás Microsoft připravil další lahůdku v podobě malého a...

Dřevěné dárkové bedny pro muže

Dárkové dřevěné bedny s páčidlem. Pokud víte, že váš muž má rád kvalitní alkohol a gurmánské pochoutky, pak je dárková dřevěná bedna s páčidlem skvělým dárkem. Bedna může obsahovat různé druhy alkoholu, jako jsou whiskey, gin nebo koňak. K tomu je v bedně velké množství různých pochutin, ať už se jedná o uzeniny, arašídy a další skvělé mlsotky. K bedně je dodáno páčidlo, které mu pomůže bednu otevřít a bude to pro něj zároveň zážitek, než se do bedny dostane.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli dárek, neuděláte chybu. A nezapomeňte, že pro muže je často nejlepším dárkem čas strávený s nimi, takže si na ně udělejte čas a to bude ten nejlepší dárek.

Tipy na dárek
Logo