Dárek pro kamarádku

Dárek pro kamarádku

Hledáte něco originálního a zároveň praktického pro svou kamarádku? Pak máte štěstí, protože v této příručce naleznete tipy na dárek, který ji potěší a zároveň jí připomene vás.

Personalizovaný dárek pro kámošku

Není nic lepšího, než dárek s osobním dotykem. Personalizovaný dárek jako fotohrnek, šperk s fotkou, polštářek, tričko nebo fotoobraz ji připomenou váš vztah a pomohou jí udržet vzpomínky na vás na blízku.

Medailonek srdce
Deal
1 měsíc ago

Medailonek srdce

220 

Květina pro kamarádku

Květiny jsou vždy skvělým dárkem, a to jak pro sváteční příležitosti, tak i pro každodenní potěšení. Zvažte, zda by ji nepotěšilo několik květinových aranžmá, nebo krásná kytice s donáškou až ke dveřím.

Kytice Pyšná princezna
Deal
1 měsíc ago

Kytice Pyšná princezna

1 862 
Krásná a vznešená kytice v netradiční kombinaci voňavých karafiátů, jemných růží a zeleného bodláku, kytice je laděna do příjemných pastelových tónů.
Kytice cool
Deal
1 měsíc ago

Kytice cool

1 694 
Moderní, elegantní a velmi trendy kytice, která je vhodná jako dárek při každé slavnostní příležitosti. Mix trsových růží, vzdušné alstromerie a santinek.

Parfém pro vaši nejku

Parfém je vždy skvělým dárkem pro ženy, které dbají na svůj vzhled. Zvažte, jestli by ji nepotěšil nový parfém od oblíbené značky, nebo možná nějaký exkluzivní a méně známý.

Láhev chlastu pro kámošku jako dárek

Pro kamarádku, která ráda ochutnává nové druhy alkoholu, může být skvělým dárkem láhev vína, whisky nebo rumu. Zvažte, zda by ji nepotěšila nějaká značka, kterou dosud nezná.

Brockmans Gift Box
Deal
2 roky ago

Brockmans Gift Box

1 140 
Pečlivě pro vás vybíráme jen ty nejkvalitnější produkty

Sexuální pomůcky pro single kamarádku

Pro single kamarádku, která hledá zpestření ve svém sexuálním životě, mohou být sexuální pomůcky skvělým dárkem. Zvažte, zda by ji nepotěšil vibrátor, anální kolík nebo jiné erotické hračky.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z těchto dárků, vězte, že nejdůležitější je myšlenka, kterou za ním stojíte. Důležité je, abyste vybírali s láskou a zájmem o to, co by ji mohlo potěšit a bavit. A ať už je výběr jakýkoliv, určitě ji potěší, že jste na ni mysleli a že jste si pro ni něco vybrali.

Kytice růží barevný mix
Deal
1 měsíc ago

Kytice růží barevný mix

2 325 
Kytice růží v mnoha barevných variantách od čistě bílé přes odstíny růžové, fialkové a červené až po zářivě oranžové. Kytici růží ve veselém barevném mixu .

 

Podobné tipy na dárky pro Vaší kamarádku na slovensku naleznete na Tipy-na-darček.sk

Tipy na dárek
Logo