Magický přípitek pro všechny příležitosti

Chystáte oslavu, zásnuby, nebo romantický večer ve dvou? Pak pro vás máme skvělý tip, jak udělat tyto okamžiky nezapomenutelné.

Už vás nudí fádní přípitky s bohémkou či prosecem? Máme řešení! Vyberte si z nabídky luxusních šumivých sektů značky AVIVA! Díky exkluzivnímu vzhledu s perleťovým efektem zaujme naprosto každého! AVIVA ale nezaujme pouze vzhledem, ale především úžasnou a vyváženou chutí plnou ovocných tónů a vůní. Díky tomu si užijete každou slavností příležitost naplno.

Aviva sekty jsou připravovány z výběrových hroznů rodinné vinice Bodegas Torre Oria, která se rozprostírá na svazích u prosluněné Valencie.

Pojďme si představit jednotlivé druhy AVIVA sektů:

AVIVA BLUE SKY

Objem : 750 ml
Obsah alkoholu: 5,5%
Hrozny: Airén a Moscatel

AVIVA ROSE

Objem: 750 ml
Obsah alkoholu: 5,5%
Hrozny: Airén a Moscatel

AVIVA GOLD

Objem: 750 ml
Obsah alkoholu: 5,5%
Hrozny: Airén a Moscatel

AVIVA PINK GOLD

Objem: 750 ml
Obsah alkoholu: 5,5%
Hrozny: Airén a Moscatel

Všechny čtyři jsou chuťově vyvážené a jen těžko někdy necháte láhev nedopitou. Naše redakce může vřele doporučit za pánskou část AVIVA GOLD a za dámskou část naší redakce jednoznačně AVIVA ROSE. U našeho testu při svíčkách jsme pečlivě otestovali všechny čtyři luxusní lahve během jednoho večera a s klidným svědomím můžeme říct, že to byl skvělý a romantický zážitek. Naše obavy, zda nás nebude ráno bolet hlava, byly naprosto liché a žádné následky, kromě skvělého zážitku to na nás nezanechalo.

A kde si můžete tento luxusní přípitek objednat? Ideálně přímo na stránkách českého distributora AvivaWines.cz. Doručení již druhý den od objednání a kvalitní a bezpečné balení. Nemusíte se tak bát, že váš balíček dorazí poškozený či neúplný. Pro představu přikládáme i pár fotografií, jak nám balíček dorazil bezpečně a důkladně zabalen.

Důkladně a bezpečně zabalené
Balíček dorazil naprosto bez poškození 🙂

 

Tipy na dárek
Logo
Compare items
  • Cameras (0)
  • Phones (0)
Compare