Tipy na dárek k narozeninám pro maminku

Výběr dárku k narozeninám pro maminku může být někdy složité, ale následující tipy vám pomohou najít ten správný dárek. Podívejte se na naše tipy na dárek k narozeninám pro maminku a máte vybráno. 🙂 

Dárek pro matku z čokolády

Dar z čokolády – Většina žen miluje čokoládu, a tak proč ji nedarovat jako dárek k narozeninám? Můžete zvolit čokoládu v luxusním obalu nebo třeba čokoládový dort. Vaše maminka určitě ocení, že jste mysleli na její chuťové buňky.

Dřevěná šperkovnice s 27 českými pralinkami – Javor
Deal
Dřevěná šperkovnice české výroby s 27 pralinkami od Janka
Čokoládová sada – Šití č. 3
Deal
Čokoládová sada - Šití č. 3.

Šperky jako dárek pro maminku

Šperky –  Šperky jsou vždy dobrým dárkem pro ženy. Můžete zvolit něco jednoduchého, jako je náhrdelník nebo náramek, nebo něco více extravagantního, jako je prstýnek nebo hodinky. Záleží jen na vašich finančních možnostech a vkusu vaší maminky.

16mm zlaté náušnice kruhy
Deal
1 měsíc ago

16mm zlaté náušnice kruhy

2 490 
Klasické náušnice kruhy, které jsou vyrobené ze žlutého 14k zlata. Náušnice jsou vhodné pro mladé slečny i jako nadčasový doplněk pro ženy, které upřednostňují minimalistické šperky.
Jemný prsten z bílého zlata
Deal
1 měsíc ago

Jemný prsten z bílého zlata

3 900 
Klasický snubní kroužek o šířce 1 mm vyrobený z bílého 14k zlata. S ohledem na jeho rozměry jej doporučujeme zejména dámám s velikostí prstu 50 a méně, které touží pro drobném prstýnku. Tento nadčasový design se skvěle kombinuje se všemi zásnubními prsteny.

Dárkový balíček pro mámu

Dárkové balíčky – Dárkové balíčky jsou vynikající volbou, pokud nevíte, co konkrétního koupit. Můžete zvolit téma jako péče o tělo nebo relaxaci a následně sestavit balíček s produkty, které se k tématu hodí.

AVIVA 9 + 1 ZDARMA
Deal
2 roky ago

AVIVA 9 + 1 ZDARMA

3 591 
Ideální párty set obsahující 10 lahví (1 zdarma) Aviva. Doprava až k Tobě zdarma. Do poznámky k objednávce prosím napiš jaké druhy Avivy budeš chtít poslat.
Dárkové koše pro ženy – Zdravýkoš.cz
Deal
Vybrat dobrý a ceněný dárek pro ženu není jen tak. Naše dárkové koše připravené pro ženy všech věkových kategorií jsou správnou volbou pro každou ženu.

Čaj a káva jako dárek pro mamku

Dobrá káva nebo čaj – Pokud má vaše maminka ráda kávu, nebo snad čaj, tak proč jí je nedarovat jako dárek? Můžete zvolit kvalitní zrnkovou kávu nebo kvalitní čaj.

Ahmad Tea | Natural Benefits Selection| 60 alu sáčků
Deal
Představujeme jedinečnou kolekci bylinných a zelených funkčních čajů Natural Benefits, která potěší tělo i mysl.

Parfém je pro maminku skvělým dárkem

Kosmetiku a parfém – Kosmetika a parfémy jsou vždy dobrým dárkem pro ženy. Zde opět záleží na vkusu vaší maminky a na tom, zda preferuje konkrétní značku nebo ne.

Výběr dárku k narozeninám pro maminku by měl být o vyjádření vaší lásky a úcty k ní. Nezáleží tedy tolik na hodnotě dárku, ale spíše na tom, že jste si dali práci s výběrem a trávíte spolu společný čas. 

Tipy na dárek
Logo