Právě si prohlížíte Tipy na dárek pro cestovatele a výletníky
zazijkraj.cz

Tipy na dárek pro cestovatele a výletníky

Máte ve svém okolí milovníky cestování po krásách naší země? Přemýšlíte, co těmto cestovatelům věnovat pod stromeček? Máme pro vás skvělý tip.

Sám jsem milovníkem cestování, kempování a výletování autem. S pejskem vyrážíme pravidelně po našich památkách a na odlehlá místa uprostřed přírody. Co je ale pro nás milovníky výletů a cestování nejtěžší? Z mého pohledu určitě inspirace. Když nemáte inspiraci a nápad kam vyrazit na výlet, tak se snažíte hledat inspiraci kde se jen dá. Mapy, vyhledávače, online portály apod…

Nyní mám už ale tento problém vyřešen. Dostala se mi do ruky skvělá kniha plná tipů na výlety a já se o ní s vámi podělím.

Velký špalíček výletů – 1000 nej

Tato kniha je úplnou novinkou, která vyšla teprve v Říjnu 2022. Již při prvním prolistování knihy jsem věděl, že je to přesně to, co potřebuji. Díky propracovanému obsahu a zpracování knihy si snadno vyberete cíl vaší další cesty. Tipy na výlety jsou rozděleny na kapitoly podle krajů naší republiky. Na začátku každé kapitoly je mapka kraje, na které jsou vyznačeny všechny tipy zmíněné v průvodci. Následují rozepsané tipy na místa, která byste měli v daném kraji navštívit. Popisky jednotlivých lokalit krásně popisují historii daného místa a dozvíte se z nich spoustu zajímavých informací.

Tato kniha je zajisté skvělým dárkem pod stromeček pro všechny milovníky cestování. Objednávat knihu můžete na stránkách ZažijKraj.cz.

 

Plakát Zažij Českou republiku

Dalším tipem na dárek pro milovníky cestování je nástěnný plakát „Zažij Českou republiku“, na kterém je znázorněno 48 významných míst naší země. K plakátu dostanete 48 barevných nálepek s krásně zpracovanými ilustracemi od Markéty Sýkorové. Nálepky míst, která jste již navštivili si nalepíte na plakát. Cílem každého správného cestovatele by mělo být mít celý plakát polepený barevnými samolepkami. Plakát je dodáván v krásně designově zpracovaném tubusu, aby se samotný plakát při přepravě nepoškodil. Plakát je ve formátu A2. U nás doma již má své místo a neměl by chybět u žádného milovníka cestování.

 

 

Více tipů pro cestovatele naleznete na stránkách ZažijKraj.cz

Pokud chcete sledovat naše výlety a cesty inspirované těmito produkty, sledujte nás na instagramu @buddyapavlik.

zazijkraj.cz

Napsat komentář