Právě si prohlížíte Tipy pro aktivní trávení volného času s FYFT.cz

Tipy pro aktivní trávení volného času s FYFT.cz

Máte rádi výzvy? Rádi sportujete, nebo si namáháte hlavu? Tak zpozorněte, protože vám přinášíme pár tipů, které vás dostanou!

Představte si, že existuje sport, který se hraje v přírodě a který baví každého. Už tušíte? Ano, máme na mysli discgold. Discgolf je outdoorová hra, při které se snažíte trefit všechny cíle (koše se řetězy) rozmístěné na hřišti jako v golfu. Hra nabízí řadu překážek a různorodých úkolů, se kterými si budete muset poradit, abyste dosáhli vítězství.

Discgolf se stává stále populárnějším sportem, a to nejen mezi nadšenci frisbee, ale i mezi lidmi, kteří hledají nový způsob aktivního trávení volného času. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie a fyzickou náročnost si můžete přizpůsobit svým schopnostem.

Na našem trhu se tomuto poměrně novému sportu věnuje ověřený e-shop FYFT.cz, který nabízí širokou škálu speciálních házecích disků a dalšího vybavení od renomovaných značek jako jsou Innova, Discraft a Latitude 64.

[ngg src=“galleries“ ids=“3″ display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0″]Stejně tak FYFT.cz rozvíjí svůj sortiment speedcube, což je hračka pro všechny milovníky logických her. Speedcubing má za cíl složení kostky v co nejrychlejším čase. K tomu, abyste mohli rozběhnout svou speedcuberskou kariéru, stačí mít Rubikovu kostku nebo jinou speedcube kostku. Naučíte se jednoduchou metodu složení kostky a postupně budete zlepšovat své dovednosti a znalosti, učit se algoritmy a zrychlovat.

Pokud vás klasická kostka už unavuje, FYFT.cz vám nabízí i další hlavolamy založené na stejném principu. S většinou z nich můžete soutěžit na oficiálních akcích. Nabízí široký výběr rychle rotujících kostek v různých barvách a velikostech. Tyto kostky jsou ideální pro začátečníky i pokročilé hráče, kteří se chtějí zlepšovat.

FYFT.cz si zakládá na kvalitě a spolehlivosti svých produktů, také nabízí velmi příznivé ceny. Navíc s nákupem u nich máte jistotu, že dostanete pouze originální produkty od ověřených výrobců jako jsou Rubik’s, Moyu, QiYi a další…

[ngg src=“galleries“ ids=“4″ display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0″]Tak neváhejte a zažijte radost z discgolfu nebo otestujte své schopnosti ve speedcube. FYFT.cz je tu pro vás!

 

 

Napsat komentář