Trixie Labyrinth-Snacky z přírodní gumy

89 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Trixie Labyrinth-Snacky z přírodní gumy“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
Trixie
Použití
Ideální k aportovacím hrám, Ideální pro účely výcviku
Zvláštnosti
Lze ji naplnit pamlsky
Průměr
60 cm, 70 cm, 90 cm, 110 cm
Model
Ø 7 cm, Ø 9 cm, Ø 11 cm, ø 6 cm
Nabídky
Themenwelt_KleineHunde
Aktionsnummer
4856, 5051

Mnoho hraček pro psy podporujících inteligenci nabízí málo rozmanitosti. S Labyrinth-Snacky z přírodní gumy od Trixie nebude mít naproti tomu dlouhá chvíle šanci!

Zaměstnejte svého psa smysluplně a současně trénujte jeho inteligenci

Labyrinth-Snacky z přírodní gumy spojuje hru a zábavu s tréninkem logického myšlení a vytrvalosti vašeho psa – perfektní kombinace pro úspěšné a trvalé zlepšení inteligence vašeho psa!

A takhle to funguje:

Naplňte Labyrinth-Snacky oblíbenými pamlsky vašeho psa a už to může začít! Když bude váš pes kutálet Labyrinth-Snacky po zemi, vypadne občas několik pamlsků a váš pes tak bude sváděn k tomu, aby si dál hrál s touto hračkou podporující inteligenci, aby dostal více pamlsků!

Aby to pes neměl tak snadné a aby měl radost ze hry extra dlouhou dobu, nachází se v této hračce pro psa podporující inteligenci integrovaný labyrint. Váš pes se tak musí snažit, aby se dostal ke své odměně.

Protože se Labyrinth-Snacky také tiše kutálí a skáče, může se použít také jako normální hračka, když budete chtít při trénování inteligence udělat malou pauzu.

Pozitivním vedlejším efektem této hračky pro psy podporující inteligenci je také podpora trávení tím, že je strava přijímána jen v porcích.

Mnoho dobrých důvodů pro to, abyste dopřáli svému psovi Labyrinth-Snacky z přírodní gumy od Trixie a společně a zábavně trénovali inteligenci svého čtyřnohého miláčka!

Berte prosím na vědomí: Labyrinth-Snacky obdržíte v barvě, která je právě k dispozici, předchozí přání barvy nemohou být bohužel zohledněna.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Trixie Labyrinth-Snacky z přírodní gumy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *