TV stolek STONNO s policí a úložnými skříňkami

6 690 

Kategorie:

Popis

Prostorný TV stolek, které poskytne místo pro vytvoření domácího kina s pomocí vaší TV.
TV stolek STONNO s policí a úložnými skříňkami
TV stolek Stonno je vyroben ve velice moderním designu. Pro současnou dobu je velice oblíbené kombinovat bílou a šedou barvu, jelikož je tato kombinace velice minimalistická, snadno kombinovatelná s jinými barvami a také není křiklavá. Je tomu tak i u TV stolku Stonno, který kombinuje bílý lesk a betonový dekor. Díky tomuto barevnému provedení je tento stolek vhodný téměř do každého obývacího pokoje. Jednoduše se přizpůsobí stylu zbylé domácnosti a krásně ji doplní.
Jeho výhodou však není pouze snadno přizpůsobitelný design, ale také praktičnost. Ta je zaručena skříňkou na levé i pravé straně a prostornou policí uprostřed. Do těchto odkládacích prostorů je možné uložit další elektronická zařízení, různé kabely a další, tak, aby nic nenarušovalo sledování televize a užívání si odpočinku ve volném čase.
K výrobě celého TV stolku je použit jeden z nejčastěji používaných materiálů, a tím je MDF. Tento materiál je oblíbený především díky jeho žádaným vlastnostem, jako je vysoká odolnost, pevnost, nosnost a dlouhá životnost. Povrch MDF je navíc opatřen vrstvou dýhy, která je taktéž velice pevná a odolná. Celá konstrukce je poté zasazena na pevné podnoží, které je vyrobeno z oceli. Podnoží pak vytváří prázdný prostor pod stolkem, který dodává celé konstrukci vzdušnost a lehkost.
kovové podnoží
moderní barevná kombinace
úložný prostor
design
kvalita

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „TV stolek STONNO s policí a úložnými skříňkami“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *