Právě si prohlížíte Vánoční dárek pro každou milenku

Vánoční dárek pro každou milenku

Vymyslet vánoční dárek pro milenku může být někdy pěkný oříšek. Dost často se totiž stává, že svou utajovanou ženu, zas tak moc dobře neznáte a tudíž nevíte, co konkrétního by jí udělalo opravdu radost. Jenže co jí tedy pod stromeček darovat? My věříme, že nikdy neuděláte chybu volbou krásného luxusního šperku.

Pánové jako dárek milence volí velmi často parfémy nebo sexy spodní prádlo. V tomto případě byste si ale měl být jistý, že ženu a její vkus dobře znáte. To, že se líbí vaší ženě parfém, který jí roky kupujete neznamená, že bude vonět i vaší milence. Pokud se rozhodnete pro nějaké to prádélko, doporučujeme také zjistit správnou velikost, což může být další kámen úrazu.

Proto pokud vám máme radit, vsaďte na jistotu – kterou jsou šperky – Prsten, náramek či náušnice neurazí snad žádnou ženu.

I tady je ale potřeba myslet na pár věcí, podle kterých jistě zvolíte ten pravý dárek právě pro ni. Proto vám přinášíme:

5 tipů, jak správně vybrat dárek pro milenku

Z jakého materiálu žena šperky nosí?

Pokud nosí šperky z klasického žlutého zlata, neexperimentujte a volte také tento materiál, ať může váš dárek využívat při běžném nošení s ostatními šperky.

V případě, že nosí stříbro, okouzlete ji pořízením bílého zlata. Barevně bude ladit se stříbrem, ale působí luxusnějším dojmem.

Nebo zvolte kombinaci těchto dvou, což je v této době také dost moderní.

V posledních letech se do popředí hodně dostává velice krásné růžové zlato. Působí jemně, elegantně a je to něco, co mezi českými ženami zatím stále není tolik rozšířené. Díky tomu zapůsobíte dárkem, který bude nejen krásný, ale zároveň i velice originální.

Velký nebo malý kámen?

To je u každé ženy individuální. Obecně však platí, že mladší ženy preferují spíše jemnější, decentní kameny či více malých kamínků. Proto se při jeho výběru držte trochu při zemi a nekupujte žádné mohutné a přezdobené kýče. Prstýnek s větším kamenem nevadí, nicméně už by neměl být doplněný dalším výrazným zdobením.

Prstýnek, náramek, náhrdelník nebo náušnice?

Mnoho mužů se bojí darovat prstýnek s obavami, aby si milenka dárek nevyložila jinak a nečekala od takového dárku něco víc. Pokud na vás žena trochu tlačí nebo má časté narážky na svatbu, raději se takovému dárku vyhněte a volte jiný šperk, ať nedojde na nepříjemný trapas. V opačném případě je prstýnek jednou z nejlepších možností. Dotyčná ho má totiž stále na očích a kromě toho, že si může neustále prohlížet tu krásu, kterou jste ji obdaroval, vždy si při pohledu na něj vzpomene právě na vás.

Jestli vás však i přes to trápí obavy vůbec neuděláte chybu volbou jiného druhu. Žena ocení opravdu každý šperk a také je dost možné, že prstýnků už má dost. Proto klidně bez obav sáhněte pro náušnicích či blýskavém řetízku s krásným přívěskem.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“89533,89512″]

Zkusíte vsadit na perlu nebo barevný kámen?

Základní pravidlo zní, pokud neznáte oblíbené barvy ženy, držte se klasiky a zvolte čirý kámen. Ideálně briliant nebo diamant, abyste udělali ještě větší dojem a ukázali, jak moc si ženy ceníte. V případě, kdy víte, že žena miluje nějakou konkrétní barvu, např. zelenou nebo červenou, můžete s klidným svědomím zvolit šperk smaragdový nebo rubínový.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“89637″]

Perla je symbolem čistoty, elegance a luxusu. Pro sportovní typy to asi zrovna nic moc není, ale pokud je vaše milenka spíše romantická a elegantní duše, je pro ni tento dárek skvělá a oproti běžným šperkům originální volba. Navíc i tady máte mnoho možností na výběr. Kromě různých tvarů a velikostí i barvu. Perly existují různé, od klasických bílých, přes romantické růžové až po tajemné černé.

[wpsm_woolist data_source=“ids“ ids=“89661,89535″]

  • Pozor na velikost!

Nezapomínejte na fakt, že každý řetízek, náramek i prsten je jinak velký a nemusí ženě padnout. Není to zas až tak velký problém. Velikost každého šperku se dá poupravit, nicméně ušetříte si spoustu času a starostí, pokud na to budete myslet už předem.

Není to nic složitého, chce to jen odhad.

Pokud víte, že má žena úzkou ruku i krk nekupujte ty nejdelší varianty. Stačí například obejmout rukou ženě zápěstí a už máte představu, jak dlouhý má náramek být. V případě prstenu stačí mít odhad také pouze přibližně. Většinou pokud ženě není prstýnek na jednom prstu, ale velikost se liší pouze o kousek, bude jí na prst jiný. Navíc v tomto případě si ženy cení spíše snahy, takže případnou nutnost zvětšit nebo zmenšit prstýnek v návalu radosti přehlédnou.

Se šperkem opravdu nikdy nešlápnete vedle. Dokáže udělat velkou radost nejen k Vánocům, ale i jiným významným událostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí a další.

Už máte jasno, který dárek pro svou milenku vyberete vy?