Wolfsblut Deep Glade Puppy

499 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Wolfsblut Deep Glade Puppy“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Druh masa
Zvěřina
Vlastnosti krmiva
Bez cukru, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Bez sóji, Bez umělých zvýrazňovačů chuti
Zvláštní potřeby
Alergici
Značka
Wolfsblut
Forma krmiva
Krokety
Životní fáze
Štěně
Velikost balení
2 kg, 15 kg
Aktionsnummer
4856

Základní krmivo pro štěňata a mladé psy

Složení krmiva DEEP GLADE Puppy spojuje stravu vlka s nejnovějšími vědeckými poznatky o správné výživě štěňat a mladých psů.
 
Hlavním zdrojem výživy vlka, praotce našich psů, je samozřejmě maso a dále ryby. Přijímá ale také plody, bylinky a zeleninu přes obsah žaludku svých kořistí nebo je cíleně hledá a žere. Vlk tak získá vitaminy, minerální látky, stopové prvky, enzymy a sekundární rostlinné látky, které potřebuje.
Složení suchého krmiva DEEP GLADE PUPPY jde ale ještě o krok dál. Jednotlivé složky krmiva byly sestaveny podle druhu a množství ve spolupráci s vědci, proto DEEP GLADE PUPPY odpovídá nejnovějším poznatkům (v oblasti nutričních potřeb štěňat a mladých psů). Krmivo pro psy DEEP GLADE PUPPY je tím jedinečné. Přispívají k tomu i superpotraviny, tedy Moringa olejodárná, Yucca schidigera, topinambur, stejně jako přírodní chondroitin, glukosamin, přírodní probiotika a prebiotika a také nukleotidy, které patří k základním stavebním kamenům života.
– Moringa olejodárná je rostlina z čeledi moringovitých, původem z podhůří Himálají v severozápadní části Indie. Savcům poskytuje moringa ve vysokých koncentracích prospěšné rostlinné látky. Patří sem zejména:

 • 7 vitaminů (A, B1, B2, B3, C, E, K),
 • antioxidanty,
 • omega-3 a omega-6 mastné kyseliny,
 • 10 aminokyselin (arginin, histidin, lysin, tryptofan, fenylalanin, methionin, threonin, leucin, isoleucin, valin),
 • 14 minerálních látek a stopových prvků, mezi nimi železo a zinek.

Je zřejmé, že tyto látky posilují díky svému množství a zvláštní kombinaci imunitní systém savců, proto je připisován této rostlině v mnoha ohledech kladný vliv na udržení zdraví. Mnohé lékařské studie dokládají, že šťáva z listů moringy olejodárné působí antimikrobiálně, zabraňuje tedy růstu mikroorganismů, např. bakterií. (1, 2, 3, 4)
– Juka schidigera patří k rodině chřestovitých rostlin, kterým se daří mimo jiné v Mexiku a v Mohavské poušti. Výsledkem několika vědeckých studií je, že juka shidigera značně zmírňuje jak nadýmání, tak i zápach stolice. (5) Další studie, provedená v roce 2004 na univerzitě v Salernu (v Itálii), dospěla k výsledku, že látky obsažené v rostlině Yucca – resveratrol a yuccaol C – podporují tělo v boji proti škodlivým faktorům. (6)
– Topinambur patří do čeledi hvězdnicovitých a obsahuje sacharid inulin. Výzkumy Institutu bakteriologie a mykologie na Veterinární fakultě univerzity v Lipsku provedené v roce 2006 dospěly k výsledku, že inulín topinambury podporuje množení užitečných bakterií v tlustém střevě. (7) Studie vědců z okruhu prof. Dr. Andrease Diefenbacha z Institutu lékařské mikrobiologie a hygieny Univerzitní kliniky ve Freiburgu dospěla k výsledku, že zdravá střevní mikroflóra posiluje imunitní systém savců a chrání je tak před různými bakteriemi a viry. (8)
– Chondroitin a glukosamin jsou součástí chrupavky. Podle několika studií RCT s více než 600 testovanými osobami mají chondroitin a glukosamin pozitivní vliv na klouby. (9a a b)
– MOS (mannanové oligosacharidy) patří k balastním látkám. Výsledkem vědecké studie provedené v roce 2002 je, že MOS podporuje u savců rozvoj probiotické bakterie Lactobacillus Acidophilus, čímž zlepšuje trávení a posiluje imunitní systém. (10)
– FOS (fruktooligosacharidy) patří k prebiotickým balastním látkám. Výsledkem vědecké studie provedené v roce 2010 je, že FOS podporuje rozvoj laktobakterií a bifidobakterií podporujících zdraví ve střevě savců. Udržují střevní mikroflóru v rovnováze a považují se za přirozené protihráče kolibakterií. (11)
– Nukleotidy patří k základním stavebním kamenům života. Dvě vědecké studie provedené v letech 2006 a 2008 dospěly k výsledku, že nukleotidy mají pozitivní účinek na žaludek, střeva a imunitní systém. (12 a 13)
 
DEEP GLADE PUPPY spojuje vše původní s potřebami vašeho psa, a umožňuje tak jeho přirozenou a druhově specifickou každodenní výživu. Všechny přísady této jedinečné kombinace přitom slouží k zachování zdraví vašeho štěněte a mladého psa.

Přehled produktů:

 • Pouze přírodní složky
 • Pravé jelení maso (zvěřina) v potravinářské kvalitě je hlavní složkou krmiva DEEP GLADE Puppy. Jelen lesní je naším největším volně žijícím sudokopytníkem. Jeleni lesní žijí většinou ve stádech, dožívají se 20 let a živí se travinami, bylinami, listy a výhonky stromů a keřů. Jelení maso je nízkotučné a považuje se kvůli vysokému obsahu bílkovin, selenu, železa, zinku a vitamínů skupiny B za mimořádně zdravé
 • Pravé maso z buvola vodního v potravinářské kvalitě ze zvířat chovaných na pastvinách, bez hormonů a léků
 • Se sladkými bramborami – podle amerického zdravotnického úřadu CSPI jedním z druhů zeleniny nejbohatším na živiny
 • Přírodní vitamíny z dýně, brusinek a malin
 • Se superpotravinovým komplexem z divokých rostlin, kopřiv, moringy, topinamburu a juky schidigera
 • Krmivo neobsahuje obiloviny, jelikož obiloviny nepředstavují přirozenou výživu masožravců a patří k nejčastějším spouštěčům alergií u psů a způsobují jako podstatná součást výkrmu zvířat rychlý růst mimo jiné kostry
 • Bez lepku, kukuřice, průmyslově vyrobeného cukru, sóji, zvýrazňovačů chuti, chemických barviv a umělých konzervačních prostředků, neboť výživa přispívá k dlouhodobému udržení zdraví
 • Vhodné také pro alergiky a psy se sklonem k alergiím

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Wolfsblut Deep Glade Puppy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *