Wolfsblut Wild Pacific Adult

469 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Wolfsblut Wild Pacific Adult“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez cukru, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Bez sóji, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Vitalita a vitaminy
Produktová řada krmení
Wolfsblut Wild Pacific
Velikost balení
2 × 15 kg, 2 kg, 15 kg
Forma krmiva
Kousky, Krokety
Značka
Wolfsblut
Zvláštní potřeby
Alergici
Druh masa
Losos, Ryba
Životní fáze
Dospělý
Aktionsnummer
4852

základní krmivo pro dospělé psy

Granule značky Wolfsblut Wild Pacific kombinují potravu vlka s nejnovějšími vědeckými poznatky ohledně správné psí výživy. Ve spolupráci s vědci byly sestaveny jednotlivé složky krmiva co do druhu a množství. Krmivo pro psy WILD PACIFIC je tak jedinečné. 

V jídelníčku vlka – prapředka našich psů – zaujímají přední místo maso a ryby, čímž se řídíme. A právě proto je nutné se na jeho stravu podívat blíže, neboť vlk z obsahu žaludku své kořisti přijímá i ovoce, bylinky a zeleninu. Bylo rovněž vypozorováno, jak vlk cíleně vyhledává a žere rostliny, aby svou výživu doplnil o potřebné vitaminy, minerální látky, stopové prvky, enzymy a sekundární rostlinné látky. Hlavní složkou krmiva Wild Pacific jsou tak mořské ryby. Losos, sleď, makrela, pstruh a krevety zpracované v krmivu jsou v potravinářské kvalitě. Pocházejí z trvale udržitelného rybolovu a neobsahují hormony ani léčiva. Rybářství dodávající mořské ryby pro krmivo Wild Pacific dbají na ochranu stavů ryb. Loví jen tolik, kolik dokáže dorůst a umělý chov probíhá s maximálním důrazem na ochranu životního prostředí. Kromě toho využívají ekologické metody rybolovu. Mořské ryby jsou bohaté na vitamin B6 a bílkoviny. Vyznačují se velkým množstvím železa, hořčíku a draslíku a vysokým podílem omega-3 masných kyselin.

Důležitou složkou koncepce výživy jsou brambory, které obsahují více než 15 různých minerálních látek a stopových prvků. Dále váš pes díky těmto granulím získá přírodní vitaminy z mořské řasy Irish Moss, rakytníku a mořské řasy Kombu. Cennou složku komplexní výživy vašeho psa tvoří superpotraviny kopřiva, topinambur, Yucca Schidigera a spirulina. Ty obsahují vedle množství vitaminů a stopových prvků i:

 • MOS (mannan oligosacharidy), vlákninu, která u savců podporuje vývoj probiotické bakterie Lactobacillus Acidophilus. To vede ke zlepšení trávení a posílení imunitního systému.
  Dokazuje to vědecká studie z roku 2002 (Swanson, KS, Grieshop, CM, Flickinger, EA, Bauer, LL, Healy, H-P, Dawson, KA, Merchen, NR,Fahey, GC Jr (2002) Supplemental Fructooligosaccharides and Mannanoligosaccharidesinfluence immune function, ileal and total tract digestibilities, microbial populations and concentrations of protein catabolites in the large bowel. J Nutr 132, 980-989.)
 • FOS (fruktooligosachardiy) je probiotická vláknina. Podporuje vývoj zdraví prospěšných laktobakterií a bifidobakterií ve střevech savců. Udržují střevní mikroflóru v rovnováze a považují se za přirozené protihráče kolibakterií.
  Vědecká studie z roku 2010 (Barry, KA, Wojcicki, BJ, Middlebos, IS, Vester, BM, Swanson, KS, Fahey, GC Jr (2010) Dietary cellulose, fructooligosaccharides and pectin modify fecal protein catabolites and microbial populations in adult cats. J Anim Sci 88, 2978-2987.)
 • V Mexiku a v Mohavské poušti (USA) se daří rostlině Yucca Schidigera. Tato rostlina patřící do čeledi chřestovitých má schopnost výrazně redukovat nadýmání i zápach stolice. 
  Uvádí to několik studií, jako: LOWE, J. A. & KERSHAW, S. J. (1997) The effect of Yucca schidigera extract on canine and feline faecal aroma. Research in Veterinary Science 63, 61-66
 • Rostlina Yucca obsahuje resveratrol und Yuccaol C, který má podporovat organismus v boji proti škodlivým podnětům.
  K tomuto výsledku dospěla další studie provedená v roce 2004 na univerzitě v Salernu (Itálie) (Inhibition of inducible nitric oxide synthase expression by yuccaol C from Yucca schidigera roezl. Marzocco S, Piacente S, Pizza C, Oleszek W, Stochmal A, Pinto A, Sorrentino R, Autore G – Life Sci. 2004 Aug 6; 75(12):1491-501.)
 • Inulin, sacharid z rostliny topinambur patřící do čeledi hvězdnicovitých, podporuje množení užitečných bakterií v tlustém střevě.
  K tomuto výsledku dospěl ve svém výzkumu v roce 2006 Ústav bakteriologie a mykologie při veterinářské fakultě Lipské univerzity. (www.zv.uni-leipzig.de/service/presse/nachrichten.html?ifab_modus=detail&ifab_id=2280)
 • Zdravá střevní flóra posiluje imunitu savců a chrání před různými bakteriemi a viry. 
  Podle studie provedené týmem vědců okolo prof. Dr. Andrease Diefenbacha z Ústavu lékařské mikrobiologie a hygieny univerzitní kliniky ve Freiburgu (www.pr.uni-freiburg.de/pm/2012/pm.2012-07-02.167 )

Všechny složky slouží k zachování zdraví vašeho psa. Vše původní je kombinováno s potřebami vašeho psa a krmivo Wild Pacific tak dodává přírodní a druhově odpovídající každodenní výživu. Proto se vědomě od některých věcí upouští, neboť strava slouží k dlouhodobému zachování zdraví. Nepoužívají se obiloviny, jelikož nejsou součástí přirozené stravy masožravců. Obiloviny navíc patří k nejčastějším spouštěčům alergií u psů. Krmivo rovněž neobsahuje lepek, kukuřici, průmyslově vyráběný cukr, sóju ani zvýrazňovače chuti. Nepoužívají se žádná chemická barviva ani umělé konzervační látky, a tak je krmivo vhodné i pro alergiky a psy ohrožené alergiemi.

Podrobnosti produktu:

 • pro psy všech velikostí
 • Protialergický efekt krmiva pro psy citlivé na stravu
 • zboží je zabaleno v sáčku
 • Mořské ryby jsou u psů velmi oblíbené
 • Pouze přírodní složky

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Wolfsblut Wild Pacific Adult“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *