ZooRoyal grilované tyčinky pro kočky s kachním masem

99 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal grilované tyčinky pro kočky s kachním masem“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Druh masa
Kachna
Životní fáze
Vše
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez aromatických látek, Bez barviv, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Forma krmiva
Žvýkací proužky a tyčinky
Značka
ZooRoyal
Velikost balení
32 × 5 g
Aktionsnummer
4837

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší

V našem krmivu pro kočky značky ZooRoyal jsou použity výhradně ty nejlepší přísady a přírodní sloučeniny. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro kočky se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury byly vyvinuty ve spolupráci se zvěrolékaři a jsou proto 100% druhově přizpůsobeny. Váš mazlíček by měl cítit stále dobře. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – Pro zvířata, jako je to vaše.

Udělejte své kočce radost pamlskem bohatým na vitamíny. ZooRoyal grilované tyčinky pro kočky s kachnou jsou dokonalou odměnou pro vašeho heboučkého mazlíčka. Výživné kachní maso je pochoutka pro vašeho mazlíčka. Tento pamlsek pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobený potřebám dospělých koček. Přidané vitamíny mohou posílit vitalitu a zdraví vaší kočky. Přidávání cukru a cereálií je vyloučeno.

Pamlsky pro kočky by měly být něco mimořádného, a proto se podávají jen v omezených dávkách. Pokud má vaše kočka sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Dbejte následujících pokynů: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
  • Zdravé krmení vycházející z přírody
  • Vysoká snášenlivost a ta nejlepší stravitelnost
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • obsahuje minerální látky
  • Bez přídavku obilovin
  • bez přidaného cukru

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZooRoyal grilované tyčinky pro kočky s kachním masem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *