ZooRoyal labužnická játrová paštika

99 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal labužnická játrová paštika“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Vše
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Druh masa
Vnitřnosti
Zvláštní potřeby
Cvičení, Sport a aktivita
Značka
ZooRoyal
Velikost balení
2 × 75 g
Forma krmiva
Pasty a krémy
Aktionsnummer
5068

Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Hledáte lahodný pamlsek, který nadchne vašeho psa? Jako odměna je ideální ZooRoyal labužnická játrová paštika – také během tréninku. O lahodnou chuť se starají velmi kvalitní vnitřnosti. Pamlsek je vhodný pro psy všech velikostí a ve všech fázích svého života. Záměrně je vyloučeno přidávání cukru, barviv a konzervačních látek.

Pamlsky pro psy by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie, a následně přibíral.

Podrobnosti produktu:

  • Chutný pamlsek
  • Vhodné jako tréninkový pamlsek
  • Specifická receptura
  • Vysoká snášenlivost a ta nejlepší stravitelnost
  • Vhodné pro psy všech velikostí a věku
  • bez přidaného cukru
  • Bez barviv
  • Bez konzervačních látek

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZooRoyal labužnická játrová paštika“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *