ZooRoyal Mini Burger s vysokým obsahem hovězího masa

49 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal Mini Burger s vysokým obsahem hovězího masa“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez přidaného cukru, Bez přídavku aromat, bez přídavku obilovin, S L-karnitinem, S vitaminy A, D3 + E, Vysoký podíl masa, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Forma krmiva
Měkké občerstvení
Velikost balení
4 × 100 g, 8 × 100 g, 100 g
Druh masa
Hovězí
Značka
ZooRoyal
Životní fáze
Vše
Aktionsnummer
4940

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší.

Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Chcete nabídnout svému psovi pamlsky bez přídavku obilovin? Ať už jako odměna, během tréninku nebo jednoduše k rozmazlování: ZooRoyal Mini Burger s vysokým obsahem hovězího masa zajišťuje nadšení. Pamlsek je vhodný pro psy všech velikostí a ve všech fázích svého života. Protože pamlsek neobsahuje bílkoviny, je předurčen pro psy, kteří mají sklon k alergiím nebo potravinové intoleranci. Kromě toho je vyloučeno přidávání cukru, barviv a aromatických látek.

Pamlsky pro psy by měly být něco mimořádného, a proto se podávají jen v omezených dávkách. Pokud má váš pes sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatých kousků. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby přijímal příliš mnoho energie.

Podrobnosti produktu:

  • Masový pamlsek
  • BEZ přídavku obilovin
  • Bez přidaného cukru.
  • Bez barviv.
  • Bez přidání aromatických látek
  • S vitaminy A, D3 a E
  • S L-karnitinem
  • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZooRoyal Mini Burger s vysokým obsahem hovězího masa“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *