ZooRoyal Mini směs hovězí maso, drůbež a zvěřina

149 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal Mini směs hovězí maso, drůbež a zvěřina“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Zvláštní potřeby
Cvičení
Nabídky
Themenwelt_KleineHunde
Velikost balení
5 × 60 g
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Bez umělých aromat, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Značka
ZooRoyal
Druh masa
Drůbeží, Hovězí, Zvěřina
Životní fáze
Dospělý, Junior
Forma krmiva
Kousky
Aktionsnummer
5068

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší

Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – Pro zvířata, jako je to vaše.

Objevte lahodný pamlsek pro vašeho psa. Pamlsky ZooRoyal Mini směs hovězí maso, drůbež a zvěřina, 60 g, mohou být užitečné při výchově nebo tréninku a posloužit jako odměna. Pamlsek je doporučen pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsoben potřebám mladých a dospělých psů. Krmivo s velmi vysokým 68% podílem čerstvého masa a vnitřností. Záměrně nejsou přidávány cukr, umělá aromata, obiloviny a barviva.

Aby pamlsky pro vaše čtyřnohé kamarády zůstaly něčím zvláštním, měly by být dávkovány v omezené míře. Pokud má váš pes problémy s nadváhou, měli byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co váš pes přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie, a následně přibíral.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • Specifická receptura
  • Vysoká snášenlivost a ta nejlepší stravitelnost
  • obohacené o minerály
  • Bez přídavku obilovin
  • bez barviv
  • bez přidaného cukru
  • Bez umělých aromat.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZooRoyal Mini směs hovězí maso, drůbež a zvěřina“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *