ZooRoyal mléko pro kočky

79 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal mléko pro kočky“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Vše
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez laktózy, Taurin
Forma krmiva
Tekutina
Značka
ZooRoyal
Velikost balení
2 × 200 ml, 6 × 200 ml
Aktionsnummer
4837

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší

V našem krmivu pro kočky značky ZooRoyal jsou použity výhradně ty nejlepší přísady a přírodní sloučeniny. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro kočky se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury byly vyvinuty ve spolupráci se zvěrolékaři a jsou proto 100% druhově přizpůsobeny. Váš mazlíček by měl cítit stále dobře. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – Pro zvířata, jako je to vaše.

Uspokojte svoji kočku pamlsky s obsahem taurinu. ZooRoyal mléko pro kočky se báječně hodí jako malá dobrota nebo odměna na doma, ale je ideální i jako porce na cesty. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Pamlsek je doporučený pro kočky všech velikostí a kočky ve všech životních fázích. ZooRoyal mléko pro kočky zajistí pro vaši kočičku chutnou pochoutku jen tak během dne. Obsahuje cenné vitamíny a taurin, který podporuje zdravou funkci očí a srdce. Protože dospělé kočky obtížně tráví laktózu, bylo mléko pro kočky značky ZooRoyal vyrobeno bez ní. Prebiotické přísady mohou mít pozitivní vliv na trávení. Doplnění aminokyseliny taurinu v přiměřeném množství má zásadní vliv na srdce a látkovou výměnu vaší kočky. ZooRoyal mléko pro kočky dodá vaší kočce potřebné množství taurinu, který si organismus kočky dokáže vyrobit pouze v omezeném množství. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Mléko by mělo být něco mimořádného, a proto se podává jen v omezených dávkách. Pokud má vaše kočka sklon k nadváze, buďte především v případě energeticky bohatých kousků opatrní. Obecně platí: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Popis produktu:

  • lahodný pamlsek
  • jako odměna
  • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
  • Zdravé krmení vycházející z přírody
  • Vysoká snášenlivost a ta nejlepší stravitelnost
  • Obsahuje taurin
  • bez laktózy
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZooRoyal mléko pro kočky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *