ZooRoyal šťavnatá paštika, hovězí a játra

389 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal šťavnatá paštika, hovězí a játra“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez přidaného cukru, Bez přídavku aromat, bez přídavku obilovin, Biotin, S vitaminy D3 + E, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Velikost balení
15× 175 g, 30× 175 g
Značka
ZooRoyal
Druh masa
Hovězí
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Kůže a srst
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
V paštice

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší
Pro přípravu našeho krmiva pro psy ZooRoyal byly použity jen ty nejlepší ingredience. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro psy se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury jsou 100% vhodné pro daný druh zvířete. Sortiment společnosti ZooRoyal nabízí vhodné krmivo pro každého čtyřnohého přítele, zahrnuje různé druhy masa a zohledňuje nejrůznější potřeby psů. My v ZooRoyal chceme, aby se domácí zvířata cítila po všech stránkách příjemně. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Udělejte svému psovi radost mokrým krmivem s vysokým obsahem vitaminů. ZooRoyal šťavnatá paštika, hovězí a játra je to nejlepší krmivo. Lahodné hovězí rozbuší srdce vašeho mazlíčka. Krmivo doporučené pro psy všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Prebiotické složky mohou kladně ovlivnit zdravé zažívání. Přidané vitamíny mohou posílit imunitní systém a obranyschopnost vašeho psa a tím přispět k jeho zdraví. Antioxidační účinek vitamínu E je účinný při boji s volnými radikály. Biotin může přispět k růstu silných chlupů, drápů a krásné srsti. Vědomě navíc nejsou přidány žádné obiloviny, aromatické látky ani konzervanty.

Podrobnosti produktu:

  • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
  • bez přídavku obilovin
  • Bez barviv
  • Bez umělých aromat
  • bez přidaného cukru
  • S biotinem a zinkem pro podporu kůže a srsti
  • S kvasnicemi a vitaminem E na podporu imunitního systému

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ZooRoyal šťavnatá paštika, hovězí a játra“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *