Animonda Milkies Balance

79 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda Milkies Balance“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Taurin, Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý, Vše
Forma krmiva
Kousky, Tekutina
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Velikost balení
6 × 120 g, 120 g
Aktionsnummer
4888

Animonda je již mnoho let oblíbenou značkou krmiva. Všechny produkty jsou vyráběny podle nejnovějších vědeckých poznatků z oblasti zdravé výživy zvířat.

Pokud pro vaši kočku hledáte pamlsek s obsahem taurinu, právě jste ho našli. Animonda Milkies Balance vzbudí u vašeho miláčka nadšení – Ať už jako odměna nebo malá dobrota. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Mléko je doporučeno pro kočky ve všech fázích života. Přidané vitamíny mohou posílit vitalitu a zdraví vaší kočky. Doplnění aminokyseliny taurinu v přiměřeném množství má zásadní vliv na srdce a látkovou výměnu vaší kočky. Animonda Milkies Balance dodá vaší kočce dostatečné množství taurinu, protože kočka si ho sama dokáže vyprodukovat jen v omezeném množství. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Pamlsky pro kočky by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má vaše kočka problémy s nadváhou, měly byste pamlsky s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby kočky přijímaly příliš mnoho energie, a následně přibíraly.

Popis produktu:

  • lahodný pamlsek
  • jako odměna
  • Obsahuje taurin
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda Milkies Balance“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *