Animonda Milkies Fresh

79 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda Milkies Fresh“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Taurin, Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý, Vše
Forma krmiva
Kousky, Tekutina
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Velikost balení
6 × 120 g, 120 g
Aktionsnummer
4888

Animonda je již mnoho let oblíbenou značkou krmiva. Nejnovější výsledky výzkumu v oblasti zdravé výživy jsou základem pro výrobu tohoto krmiva pro zvířata.

Hledáte chutný pamlsek, který nadchne vaši kočku? Animonda Milkies Fresh se ideálně hodí jako malá dobrota nebo odměna. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Mléko pro štěňata je doporučené pro kočky všech velikostí a ve všech životních fázích. Přidané vitaminy podporují vitální a intenzivní život koček. Taurin je nezbytný pro zdravou látkovou výměnu a funkci srdce vaší kočky, protože ho kočky mohou samy produkovat pouze v malém množství. Animonda Milkies Fresh dostatečně pokrývá potřebné množství taurinu. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Mléko by mělo být něco mimořádného, a proto se podává jen v omezených dávkách. Pokud má vaše kočka sklon k nadváze, buďte opatrní především v případě energeticky bohatého mléka. Dbejte následujících pokynů: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak se může vyhnout přibírání na váze.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • Obsahuje taurin
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • obohacené o minerály
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda Milkies Fresh“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *