Animonda Milkies Harmony Anti Hairball křupavé polštářky

169 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda Milkies Harmony Anti Hairball křupavé polštářky“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Kousky
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Velikost balení
6 × 30 g, 12 × 30 g
Aktionsnummer
4888

Animonda je již mnoho let oblíbenou značkou krmiva. Nejnovější výsledky výzkumu v oblasti zdravé výživy jsou základem pro výrobu tohoto krmiva pro zvířata.

Pokud pro vaši kočku hledáte pamlsek bez obilovin, právě jste ho našli. Animonda Milkies Harmony Anti Hairball křupavé polštářky jsou dobrou volbou jako odměna pro usnadnění výchovy. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Vaše zvíře si zamiluje chuť lahodného drůbežího masa. Mléko pro štěňata je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Kočky stráví denně několik hodin údržbou své srsti. Při čištění srsti kočka spolyká několik chlupů vyčesaných jazykem. Tyto chlupy se pak mohou hromadit v žaludku. Určitá část chlupů je vyloučena ve výkalech. Srst, která střevy neprojde, se v žaludku zformuje do tvaru kuliček. Tyto pamlsky podporují přirozené vylučování spolykaných chlupů a nestravitelných složek stravy.

Protože pamlsek neobsahuje obiloviny, je předurčen pro kočky, které mají sklon k alergiím nebo potravinové intoleranci. Přidané vitamíny mohou posílit vitalitu a zdraví vaší kočky. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Aby mléko pro vašeho čtyřnohého miláčka zůstalo něčím zvláštním, mělo by být dávkováno. Pokud má vaše kočka sklon k nadváze, buďte především v případě energeticky bohatých kousků opatrní. Obecně platí: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • bez obilovin
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • proti bezoárům
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda Milkies Harmony Anti Hairball křupavé polštářky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *