Animonda Milkies Wellness 120 g

79 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda Milkies Wellness 120 g“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez cukru, Bez konzervačních prostředků, Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Kousky, Tekutina
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Velikost balení
6 × 120 g, 120 g
Aktionsnummer
4888

Mnoho majitelů zvířat sází na společnost Animonda již mnoho let. Nejnovější výsledky výzkumu v oblasti zdravé výživy jsou základem pro výrobu tohoto krmiva pro zvířata.

Chcete nabídnout vaší kočce pamlsky bez cukru? Pamlsek Animonda Milkies Wellness 120 g může být nápomocný při výchově a sloužit jako odměna. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Pamlsek je speciálně přizpůsobený potřebám dospělých koček. Obsažený lososový olej může přispět ke zdravé kůži a pěkné srsti. Lososový olej obsahuje vysoký podíl omega-3 mastných kyselin. Záměrně je vyloučeno přidávání cukru, barviv a konzervačních látek. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Aby mléko pro vaši kočku zůstalo něčím zvláštním, mělo by být podáváno v omezené míře. Pokud má vaše kočka problémy s nadváhou, měli byste mlékem s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Obecně platí: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • chutný pamlsek
  • jako odměna
  • obsahuje minerální látky
  • bez konzervačních látek
  • bez barviv
  • bez cukru
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda Milkies Wellness 120 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *