Animonda Milkies Wellness křupavé polštářky

169 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Animonda Milkies Wellness křupavé polštářky“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Kousky
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Animonda
Velikost balení
6 × 30 g, 12 × 30 g
Aktionsnummer
4888

Animonda je již mnoho let oblíbenou značkou krmiva. Nejnovější výsledky výzkumu v oblasti zdravé výživy jsou základem pro výrobu tohoto krmiva pro zvířata.

Pokud pro vaši kočku hledáte pamlsek bez obilovin, právě jste ho našli. Animonda Milkies Wellness křupavé polštářky jsou ideální jako odměna. Již z pohádek a vyprávění víme, že kočky milují mléko. Není ovšem vhodné podávat jim běžné kravské mléko, jelikož dobře nesnáší obsah laktózy, která je v tomto mléce obsažena. Ideální je proto kočičí mléko značky Whiskas se sníženým obsahem laktózy, jehož složení odpovídá výživě koček. Kvalitní drůbeží maso se postará o výjimečný chuťový zážitek. Mléko pro štěňata je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Tento pamlsek splní očekávání koček s potravinovými intolerancemi. Neobsahuje obiloviny. Přidané vitamíny mohou přispět k vitalitě a zdraví vaší kočky. Zdravá kůže, pevné drápy a hezká srst jsou vnějšími faktory, které svědčí o zdraví zvířete. Biotin může mít na tyto faktory pozitivní vliv. Obzvláště vhodné také pro kočky, které nepřijímají dostatek tekutin ve formě vody.

Pamlsky pro kočky by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má vaše kočka problémy s nadváhou, měli byste mlékem s vysokou energetickou hodnotou šetřit. Dbejte následujících pokynů: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Můžete tak zamezit tomu, aby váš mazlíček přijímal příliš mnoho energie.

Popis produktu:

  • lahodný pamlsek
  • jako odměna
  • bez obilovin
  • s biotinem
  • pro hezkou kůži a zdravou srst
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • Obsahuje minerální látky
  • Se sníženým obsahem laktózy odpovídající výživě koček
  • Ideální jako doplňkový zdroj tekutin

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Animonda Milkies Wellness křupavé polštářky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *