beaphar Sensitiv přípravek na čištění uší, 50 ml

179 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „beaphar Sensitiv přípravek na čištění uší, 50 ml“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
beaphar
Tvar
Kapky
Aktionsnummer
4235

Chovatelé psů na celém světě jsou si v jednom jistí: Psi s visícíma ušima, jako jsou bíglové, zlatí retrívři a kokršpanělé, vypadají mimořádně roztomile. S dlouhýma ušima jsou však také problémy: Chovateli je to hned jasné, jakmile zpozoruje, že se pes více škrábe nebo reaguje citlivě na dotyk na hlavě. Nejčastějším symptomem problémů s ušima je ovšem silný zápach, který z nich vychází. Důvodem takových problémů jsou zbytky mazu ve zvukovodu, které způsobují nepříjemný tlak, bolesti a záněty. V ohrožení jsou zejména převislé uši, jelikož v těchto případech vzniká okolo ucha vlhko a teplo, které je živnou půdou pro bakterie. Proto platí, že se musí uši psa pravidelně kontrolovat a při zpozorování zmíněných příznaků rychle reagovat.

Dobré řešení problémů s ušima nabízí přípravek na čištění uší Beaphar Sensitiv, který zbaví uši vašeho zvířete jemně a šetrně ušního mazu a jiných pozůstatků. Odstraní se tak nejen akutní problémy, ale zároveň se zvýší odolnost a zůstane zachována přirozená rovnováha uší.

Krom toho si nemusíte dělat starosti, pokud váš pes reaguje citlivě při vyšetření a dotycích na uchu. Díky speciální měkké pipetě se vyhnete poranění, takže celou proceduru provedete především u citlivých psů velmi rychle a bezpečně.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „beaphar Sensitiv přípravek na čištění uší, 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *