Biokat’s Classic Fresh 3v1 18 l

339 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Biokat’s Classic Fresh 3v1 18 l“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
BioKat’s
Materiál
Bentonit
Výška ve smontovaném stavu
51 cm
Délka ve smontovaném stavu
21 cm
Šířka ve smontovaném stavu
31 cm
Zvláštnosti
Vyrobeno v Německu
Aktionsnummer
4910

Nechte se okouzlit zvláštní kombinací čerstvě posekané trávy a ranní rosy. Čerstvé byliny, bílé květy a vonné látky připomínají nádherné jaro. Biokat’s Classic fresh s jarní vůní se vyznačuje složením AromaProtect Formula™. Spolehlivě pohltí nepříjemný zápach a uvolňuje příjemnou, bohatou vůni jara. Biokat’s AromaProtect Formula™ vyvinutá našimi odborníky na kočičí hygienu se postará o dlouho trvající pohlcení zápachu!

Čím se vyznačuje naše receptura Biokat’s 3in1 Hygiene Formula™? Biokat‘s Classic fresh obsahuje zrnka 3 různých velikostí:

  • Velká zrnka mají obzvlášť velké množství velkoplošných pórů. Tyto póry nasávají tekutinu a zápach podobně jako houby. Hrst našich velkých zrn má povrch celého fotbalového hřiště! 
  • Středně velká zrnka tvoří obzvlášť silné hrudky. Jakmile totiž přijde granulát střední velikosti do styku s tekutinou, spojí se pevně dohromady a dodá vytvořené hrudce pevný tvar. 
  • Malá zrnka zvyšují vydatnost. Tato zrnka jsou zamíchána do podestýlky a podporují středně velký a velký granulát při optimálním rozvinutí výkonu.

Věděli jste, jak kočkolity značky Biokat’s vlastně vznikají? Steliva Biokat’s se vyrábí ze 100% přírodního jílu, pocházejícího z kontrolovaných povrchových dolů. Geologové při těžbě kontrolují, zda se neporuší přirozená rovnováha fauny a flóry. Po vytěžení firma Biokat’s rekultivuje všechny plochy, čímž vznikají cenné biotopy a smíšené lesy.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Biokat’s Classic Fresh 3v1 18 l“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *