cdVet Fit-BARF DarmFlora plus

479 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „cdVet Fit-BARF DarmFlora plus“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Látková výměna
Forma krmiva
Tekutina
Značka
cdVet
Velikost balení
250 ml

Ve střevě se nacházejí miliardy droboučkých mikroorganismů. Rozlišujeme patogenní bakterie (původce nemocí) a bakterie podporující zdravou střevní mikroflóru jako např. laktobacily. Tyto „dobré“ bakterie jsou pilnými pomocníky pro imunitní systém a mají pozitivní vliv na trávící šťávy, enzymy a střevní sliznici. S původci nemocí tělo řádně bojuje a snaží se jich zbavit. Intaktní střevní mikroflóra navíc zajišťuje zdravé trávení.
Pokud se přirozená střevní mikroflóra naruší, může dojít k nadměrnému osídlení původci nemocí a pes dostane průjem. I léčba antibiotiky může narušit ochrannou funkci – tyto léky často nerozlišují mezi „dobrými“ a „zlými“ bakteriemi.
Střevní mikroflóra je poškozená, obranyschopnost působí jen omezeně a to má dopad i na střevní stěnu.
 
Předek našeho psa – vlk – proto pozře i trávicí orgány své kořisti. Obsahují totiž všechny mikroorganismy nezbytné pro správnou funkci střevní mikroflóry. Ne vždy je možnost krmit psa čerstvými dršťkami. Ani mražené nevyrovnají nedostatek cenných bakterií, protože mražením se tyto bakterie ničí. Tento nedostatek lze skvěle kompenzovat fermentovanými bylinkami. Proto se doporučuje pravidelné podávání doplňku Fit BARF Střevní mikroflóra plus, také v případě poškození střevní mikroflóry v důsledku výživy nebo při problémech s trávením.

Podrobnosti produktu:

  • Eliminace patogenních bakterií
  • Podpora imunitního systému
  • Lepší vstřebávání potravy
  • Uchování zdravé střevní peristaltiky
  • Velikost balení: 100 ml, 250 ml nebo 500 ml
     

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „cdVet Fit-BARF DarmFlora plus“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *