Felisept Home Comfort Set difuzér s flakonem

549 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Felisept Home Comfort Set difuzér s flakonem“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
Felisept
Použití
antistresové

Informace k použití Felisept

Stejně jako lidé mohou se mohou i kočky potýkat se stresujícími situacemi. Stres je normální tělesná reakce, ale pokud tyto situace trvají příliš dlouho nebo jsou příliš intenzivní, může to vést k nepohodlí, potížím, poruchám chování, neurózám a depresím. Stresové spouštěče u koček jsou často sociálního a teritoriálního původu. Stres u koček v domácnostech často vyplývá z revírních konfliktů nebo ze soužití s ostatními obyvateli domácnosti. Klasický revírní konflikt tak vzniká v domácnosti přijetím jiného zvířete (kočka, pes atd.) nebo přistěhováním jiné osoby. Dalším stresovým faktorem je pro kočku změna obvyklého prostředí, například vlivem nového zařízení, nábytku, přestěhování nebo zvykáním si na nový domov. Podobně může kočce způsobit stres každá situace vnímaná jako nátlak nebo strach. (např. doprava veterináři, cestování, ohňostroje, bouřky atd.)

Stres a nepohodlí může se u koček může projevovat následujícím chováním:

  • značkování nábytku a předmětů močí
  • nežádoucí škrábání a kousání
  • trvalé mňoukání & ztráta chuti k jídlu
  • přecitlivělost nebo podrážděnost 

Jak působí Felisept Home Comfort:
Účinná složka obsažená v prostředku Felisept pochází ze šanty kočičí (Nepeta Cataria), rostliny z čeledi hluchavkovitých, do níž spadají také mnohé druhy máty. Svůj název rostlina získala díky svému přitažlivému a uklidňujícímu účinku na kočky způsobeném látkou „nepetalakton“. Nepetalakton uklidňuje zvířata i v sociálně a teritoriálně způsobených stresových situacích. V klinických studiích bylo zjištěno, že speciální koncentrace ingrediencí ve výrobku Felisept Home Comfort již po několika málo dnech vedla k uklidnění a snížení výskytu znaků stresu u koček. Tyto studie ukázaly, že čím déle byl produkt používán, tím se uklidňující účinek nepetalaktonu na kočky zvyšoval.

Použití Home Comfort Set:
Aromatický difuzér Felisept se používá v domácím prostředí v přítomnosti lidí a zvířat a je praktickým řešením pro uklidnění vaší kočky. Po zapojení do zásuvky difuzér šíří přírodní extrakt nepeta cataria ve svém okolí. Dostačuje pro plochu cca 50 m2. Lahvička Feliseptu je vhodná pouze pro použití v difuzéru Felisept Home Comfort. Nepoužívejte s jinými přístroji. Odstraňte bezpečnostní uzávěr z lahvičky a zašroubujte lahvičku do difuzéru. Vložte difuzér do zásuvky a zapněte jej. Difuzér začne účinkovat cca po 1 hodině od zapnutí a měl by zůstat trvale zapnutý, aby bylo dosaženo kýženého účinku. Po vyčerpání lahvičky odpojte difuzér od zásuvky bez vyjmutí lahvičky. Celková účinnost složky nepeta cataria trvá až 30 dní. Pokud se objeví příznaky spojené se stresem, můžete do difuzéru vložit doplnitelnou lahvičku s náplní Felisept (30 ml). Dodržujte návod k použití!

Účinná složka:
Nepeta Cataria L.

Varování:
Nepřipusťte, aby se produkt dostal do rukou dětem. Zapojte do elektrické zásuvky mimo dosah dětí a zvířat. Nezakrývejte a zajistěte dostatečné větrání. Používejte pouze v interiérech a nedotýkejte se mokrýma rukama. Používejte pouze originální doplnitelné lahvičky. Do difuzéru nedoplňujte žádné jiné kapaliny. Zabraňte styku kůže s tekutinou a vniknutí do očí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Felisept Home Comfort Set difuzér s flakonem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *