GranataPet Liebling’s Mahlzeit jehněčí a brambory, 400 g

399 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „GranataPet Liebling’s Mahlzeit jehněčí a brambory, 400 g“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Jehněčí
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Bez sóji, Bez umělých aromat, ohne Gentechnik, Vysoký podíl masa
Značka
Granatapet
Velikost balení
6 × 400 g
Forma krmiva
V bujónu
Aktionsnummer
4267

GranataPet Liebling’s Mahlzeit jehněčí a brambory, fenykl, sýr cottage a olivový olej. Jehněčí maso je díky zvýšenému podílu tuku cenným zdrojem energie, obsahuje rozmanité aminokyseliny a je velmi dobře tolerováno. Brambory jsou díky mnoha uhlohydrátům a nízkému obsahu tuků ideální potravinou k zasycení. Jsou bohaté na vitamíny B1, B2 a C a niacin, který působí kladně mj. na hladinu cholesterolu v krvi. Sýr cottage má málo tuku a sacharidů a zároveň vysoký obsah bílkovin a vápníku. Fenykl podporuje trávení, obsahuje spoustu bílkovin, betakaroten, vitamín C, B1 a B2.
Jadérka z granátového jablka jsou bohaté na vitamíny, minerální látky, mastné kyseliny a mají vysoký obsah bioaktivních přírodních antioxidantů. V olivovém oleji najdeme mnoho nenasycených mastných kyselin, které snižují hladinu cholesterolu, a přírodní antioxidant skvalen. Chondroitin obsažený ve slávce zelenoústé může působit preventivně proti známkám opotřebení a přispívá k zachování chrupavek.

Podrobnosti produktu:

  • vysoký podíl masa
  • S jadérky granátového jablka
  • Neobsahuje: obiloviny, kombinované části masa, masové náhražky a náhražky bílkovin, jako je sója.
  • Bez umělých barviv, aromatických látek a umělých konzervačních látek
  • Neobsahuje geneticky modifikované organismy ani umělý vitamín K3

Zaručená kvalita značky GranataPet:
Klademe si za cíl nabízet stravu pro psy a kočky v souladu s jejich potřebami a v přirozené formě. Proto naše krmiva pro zvířata vůbec neobsahují obiloviny.
Naše mokré krmivo Liebling’s Mahlzeit představuje snadno stravitelné a chutné krmivo pro psy, které je bohaté na bílkoviny. Produkty vyvíjíme bez pokusů na zvířatech a vyrábíme v Německu. Šetrný výrobní proces zaručuje, že si přísady zachovají svoje přirozené vitaminy a živiny.
Čím jsou krmiva GranataPet tak speciální?
Jádra granátového jablka, kterými zjemňujeme všechny produkty značky GranataPet, jsou přirozeně bohaté na kyselinu ellagovou, přírodní antioxidanty a vysoce účinný prostředek na ochranu buněk. Již po tisíciletí ručí toto červené božské ovoce za vitalitu a dlouhověkost.
Četné vědecké studie dokládají pozitivní vliv jader granátového jablka na kardiovaskulární a imunitní systém.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „GranataPet Liebling’s Mahlzeit jehněčí a brambory, 400 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *