Komoda / Tv stolek Factory

11 690 

Kategorie:

Popis

Vytříbený design tohoto stolku určitě nezůstane bez povšimnutí.
Komoda / Tv stolek Factory
Hledáte malý stolek pod televizi, ale hledáte něco originálního, co nebude pouze stojanem pod televizi, ale splní více funkcí, a především přinese nějaký charakter do celé místnosti? Pokud ano, tak je Tv stolek Factory ideálním kusem nábytku právě pro Vás. Vytříbený design tohoto stolku určitě nezůstane bez povšimnutí. Kombinace surové oceli a přírodní dřeva, vytváří opravdu mistrovské dílo, které rozzáří celý interiér.
Skromný design není opravdu charakteristikou tohoto stolku. Charakteristikou je spíše neokoukaný industriální styl, který je specifický použitím surových materiál. U tohoto stolku je tento surový materiál zastoupen ocelí, která má velice nečekaný vzhled. Její povrch totiž tvoří originální „opotřebený“ nátěr, který má vzbudit pocit dlouholetého používání tohoto stolku. Různé zbarvení a odřený nátěr, je zde vytvořený s úmyslem a není vadou produktu. Právě tento vzhled dělá ze stolku autentický kus nábytku, který bude vévodit vašemu prostoru.
Důležité je také vyzdvihnout přírodní borové dřevo, které doplňuje zmíněnou surovou ocel. Stejně jako u oceli je použito dřevo v surovém stavu, to znamená že je použito neopracované dřevo, a to z toho důvodu, aby byl, co nejvíce zachován přirozený vzhled dřeva. 
originální design
surová ocel, přírodní dřevo

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Komoda / Tv stolek Factory“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *