MjAMjAM Monopaket I kuře a krůta

2 149 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „MjAMjAM Monopaket I kuře a krůta“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez aromatických látek, Bez barviv, Bez cukru, Bez konzervačních prostředků, Bez lepku, bez přídavku obilovin, Bez sóji, Citlivý, S omega 3 a 6 mastnými kyselinami, Vysoký podíl masa, Vyvážený poměr vápníku a fosforu
Nabídky
Míchané balení
Forma krmiva
Pěna
Značka
MjAMjAM
Velikost balení
6 × 800 g, 24 × 800 g
Druh masa
Krocan / krůta, Kuřecí
Zvláštní potřeby
Alergici, Vysoká akceptace
Životní fáze
Vše

Krmivo pro kočky značky MjAMjAM – Chutné jídlo v podobě konzervy pro kočky Monopaket I je k dostání ve dvou variantách s mimořádně vysokým podílem masa. Receptury byly vyvinuty na principu „zdravého krmení blízkého přírodní kořisti“ a neobsahují lepek ani laktózu. Konzervy tak jsou ideální také pro kočky s citlivým zažíváním. Navíc dodají vašemu mazlíčkovi důležité vitamíny a minerály a mají vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin.

MjAMjAM Monopaket I obsahuje balení 6 ks s níže uvedenými druhy:
MjAMjAM – skvělé krůtí maso na pařené dýni
MjAMjAM – šťavnaté kuře s lahodnou mrkvičkou

Proč podávat krmivo MjAMjAM? U nás je na prvním místě blaho zvířat. Náš nejdůležitější dodavatel, příroda, nám poskytuje všechny substance odpovídající naší filozofii a potřebě vašeho mazlíčka. Co je pro zvíře dobré? Vyvážená strava, která je velmi blízká přírodní kořisti. Tuto zásadu dodržujeme při naší každodenní práci. Naše filozofie? „Strava druhově vhodná, přírodní a blízká kořisti“ u nás znamená velmi vysoký podíl masa, zjemněný šťavnatými přísadami, jako je ovoce nebo zelenina – nejdůležitější dodavatelé živin pro vašeho domácího mazlíčka.

Podrobnosti produktu:

  • Bez obilovin a přidaného cukru
  • Bez barviv a aromatických látek
  • vyrobeno v Německu

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MjAMjAM Monopaket I kuře a krůta“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *