Pro Plan OPTIDIGEST s vysokým obsahem jehněčího pro zdravý trávicí trakt štěňat

659 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Pro Plan OPTIDIGEST s vysokým obsahem jehněčího pro zdravý trávicí trakt štěňat“

Druh masa
Jehněčí
Velikost zvířete
Střední
Zvláštní potřeby
Žaludek a trávení
Velikost balení
2x12kg, 12kg
Forma krmiva
Krokety
Životní fáze
Štěně
Značka
Pro Plan
Vlastnosti krmiva
Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
Aktionsnummer
4816, 4856

Krmivo pro štěňata Pro Plan Dog Medium Puppy pro citlivé trávení a bohaté na jehněčí maso bylo vyvinuto experty ze společnosti PURINA® k podpoře štěňat s citlivým trávením. Z hlediska výživové fyziologie plnohodnotná a vyvážená receptura přitom podporuje všechna středně velká štěňata na cestě za dospělostí. Krmivo pro štěňata se kromě toho skvěle hodí pro březí a kojící feny.

Naše receptura obsahuje OPTIDIGEST®, vybranou kombinaci živin, která podporuje citlivé trávení vašeho štěněte a přispívá k dobrému zdraví. Toto krmivo pro štěňata navíc pomáhá zlepšovat rovnováhu žaludeční mikroflóry, zatímco zároveň podporuje zdravou konzistenci stolice. Kromě toho je toto krmivo vyvážené z hlediska výživové fyziologie a obsahuje vše, co štěně během růstu potřebuje coby součást aktivního a zdravého způsobu života.

Toto plnohodnotné krmivo pro štěňata se vyrábí z kvalitního kuřecího masa, které se šetrně uvaří, aby se uchovaly jeho výživově fyziologické vlastnosti. Citlivé trávení by vaše štěně nemělo nadále omezovat – vyzkoušejte proto ještě dnes tyto plnohodnotné granule pro štěňata a zažijte rozdíl.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pro Plan OPTIDIGEST s vysokým obsahem jehněčího pro zdravý trávicí trakt štěňat“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *