ROYAL CANIN Boxer Adult granule pro psy

3 349 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Boxer Adult granule pro psy“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Taurin, Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Tvorba svalů, Vysoká akceptace
Velikost balení
2 × 12 kg, 12 kg
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Produktová řada krmení
Royal Canin BHN
Aktionsnummer
4767

 

 – Přispívají k udržení svalové hmoty
 – Podporují funkci srdce
 – Obsahují komplex antioxidantů

Proč podávat speciální krmivo dospělým boxerům?

Boxeři jsou sebevědomí, hraví a inteligentní. Navíc patří k atletickým psím plemenům. Protože každé plemeno má svoje vlastní potřeby, měla by strava podporovat odpovídající jedinečný životní styl a pomáhat uchovat optimální zdraví. Krmivo ROYAL CANIN Boxer Adult je vhodné pro boxery od 15 měsíců a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám dospělých boxerů.

Touha po činech je u boxerů všeobecně známá – toto plemeno nikdy nešetří svoji energii do rezervy, když je tělesně aktivní. To znamená, že váš dospělý boxer potřebuje výživu, která je speciálně přizpůsobená jeho intenzivní tělesné aktivitě. Díky speciálnímu složení s přizpůsobeným obsahem bílkovin a přídavkem L-karnitinu přispívá krmivo ROYAL CANIN Boxer Adult k zachování svalové hmoty. Speciální živiny jako taurin, EPA a DHA podporují navíc funkci srdce tohoto psího plemene.

Receptura navíc obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů, který pomáhá při neutralizaci volných radikálů a může podporovat přirozenou obranyschopnost vašeho psa. Krokety granulí jsou přizpůsobené pro krátký čenich tohoto plemene a jsou koncipovány tak, aby boxeři mohli krokety nejen snadno konzumovat, ale také aby je tyto granule povzbuzovaly k intenzivnímu žvýkání před spolknutím. Krmivo ROYAL CANIN Boxer Adult obsahuje dále speciální živiny jako taurin, EPA a DHA, které podporují funkci srdce.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Boxer Adult nabízíte svému dospělému boxerovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Boxer Adult granule pro psy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *