ROYAL CANIN COAT CARE MINI granule pro malé psy na lesklou srst

3 149 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN COAT CARE MINI granule pro malé psy na lesklou srst“

Životní fáze
Dospělý, Vše
Vlastnosti krmiva
S omega 3 a 6 mastnými kyselinami
Zvláštní potřeby
Kůže a srst
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 8 kg, 3 kg, 8 kg
Produktová řada krmení
Royal Canin Canine Health Nutrition
Aktionsnummer
4373, 4472, 4816

– zdravá a hezká srst

Hustá a hedvábná srst vašeho psa je nejen krásná na pohled, ale podává také informace o jeho celkovém zdravotním stavu. Strava může být pro krásnou srst cenným přínosem: Na míru šité krmivo může na jedné straně přispět k husté a silné srsti, na straně druhé může podpořit zdraví vašeho psa. COAT CARE Mini značky ROYAL CANIN, chutné a vyvážené základní krmivo, vyživuje kůži a srst vašeho psa.
Toto krmivo je vhodné pro psy se sešlou a suchou srstí o hmotnosti do 10 kg.

Chutné krmivo je obohacené omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami, které zdraví kůže a srsti podporují. Receptura je také obohacená o brutnákový olej bohatý na GLA, který navíc pečuje o kůži. Tyrosin a fenylalanin jsou v tomto produktu přítomny ve větším množství. Tyto živiny jsou prekurzory melaninu, které podporují přirozenou barvu srsti vašeho psa.

Nutriční program Coat Care je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako lahodné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány. Mokré krmivo můžete nabídnout například jako chutnou polevu k suchým granulím.
Krmivo značky ROYAL CANIN® Coat Care Mini je prokazatelně dobré pro kůži a srst vašeho psa: Interní studie firmy ROYAL CANIN prokázaly, že tento produkt může již po 28 dnech přispět k lesklé srsti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN COAT CARE MINI granule pro malé psy na lesklou srst“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *