ROYAL CANIN DERMACOMFORT kapsička pro psy s citlivou kůží 12× 85 g

369 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN DERMACOMFORT kapsička pro psy s citlivou kůží 12× 85 g“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Druh masa
Drůbeží, Ryba
Životní fáze
Vše
Vlastnosti krmiva
S omega 3 a 6 mastnými kyselinami
Zvláštní potřeby
Kůže a srst
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Pěna
Aktionsnummer
4641

 – Podporuje zdravou kůži
– Canine Care nutriční program

Pro psy je podrážděná kůže jedním z nejčastějších důvodů pro návštěvu veterináře. Citlivá kůže s vyrážkou a časté škrábání může vést k poranění kůže psa a případně dokonce způsobit infekci.
Podrážděnou kůži lze zklidnit výživou, která obsahuje podpůrné živiny. ROYAL CANIN Dermacomfort Mousse obsahuje nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny pro zklidnění a ochranu kůže. Díky tomu je kůže méně citlivá na dráždivé látky, se kterými váš pes může přijít do styku.

Vybrané zdroje bílkovin v ROYAL CANIN Dermacomfort Mousse pomáhají snížit riziko nesnášenlivosti kůže. Tato chutná receptura je bohatá na pečlivě vybrané, velmi dobře tolerované bílkoviny, které byly zvoleny speciálně pro splnění potřeb vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Kromě toho můžete vašemu psovi podáváním kvalitních živin pomoci nejen při péči o citlivou kůži, ale také k zachování silné a zdravé srsti.
ROYAL CANIN Dermacomfort Mousse je krmivo vhodné pro psy všech velikostí.

Vedle tohoto chutného mokrého krmiva je naše krmivo z programu výživy Dermacomfort navíc k dostání také jako křupavé suché krmivo. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo a lze je proto také báječně vzájemně kombinovat. Můžete například podávat mokré a suché krmivo v libovolném smíšeném poměru.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN DERMACOMFORT kapsička pro psy s citlivou kůží 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *