ROYAL CANIN DERMACOMFORT MINI granule pro malé psy s citlivou kůží

3 349 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN DERMACOMFORT MINI granule pro malé psy s citlivou kůží“

Životní fáze
Dospělý, Vše
Zvláštní potřeby
Kůže a srst
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 8 kg, 3 kg, 8 kg
Produktová řada krmení
Royal Canin Canine Health Nutrition
Aktionsnummer
4373, 4472, 4641

– Obzvlášť šetrné k citlivé kůži

Podrážděná kůže je i pro vašeho psa opravdu nepříjemná. Věděli jste, že kožní problémy u psů jsou jedním z nejčastějších důvodů návštěvy zvěrolékaře?
Citlivá, svědivá kůže způsobuje, že se váš pes často škrábe. Svými drápky si může poranit kůži, což zvyšuje riziko infekce.
U receptury ROYAL CANIN Dermacomfort Mini, která je šetrná k citlivé kůži, byla věnována zvláštní pozornost použití speciálně vybraných bílkovin. Toto speciálně upravené krmivo pomáhá udržovat kůži psa v nejlepším možném stavu. Pomáhá také udržovat srst vašeho psa silnou a zdravou.

ROYAL CANIN Dermacomfort Mini je vhodný pro psy do 10 kg a obsahuje pečlivě vyvinuté krokety, které byly sestaveny s ohledem na chrup vašeho malého psa.
Tato receptura byla vyvinuta speciálně pro celkovou kondici vašeho psa. Obsahuje nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (mj. ve formě GLA, EPA a DHA), pro podporu a výživu kůže. Díky tomu je kůže méně citlivá na dráždivé látky, se kterými váš pes může přijít do styku.

Nutriční program Dermacomfort je k dostání ve dvou variantách: jako křupavé granule a jako lahodné mokré krmivo v kapsičce Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo, ale mohou být i perfektně kombinovány. Mokré a suché krmivo můžete podávat v libovolném poměru.

Nejsme to jen my, kdo je nadšen naším produktem; 91 % majitelek a majitelů psů bylo po pouhých 2 měsících používání také přesvědčeno. ROYAL CANIN Dermacomfort Mini se prokazatelně osvědčil jako ideální pro psy se sklonem k podráždění kůže.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN DERMACOMFORT MINI granule pro malé psy s citlivou kůží“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *