ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE kapsička pro psy s citlivým zažíváním 12× 85 g

389 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE kapsička pro psy s citlivým zažíváním 12× 85 g“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Ryba
Forma krmiva
Kousky
Zvláštní potřeby
Citlivé zažívání, Podporující trávení
Značka
Royal Canin
Aktionsnummer
4641

 – Podporují zdravé trávení
– Canine Care nutriční program

Potíže s trávením jsou opravdu nepříjemné, dokonce i pro vašeho čtyřnohého společníka. Strava s vysoce kvalitními živinami přispívá nejen k regulovanému trávení vašeho psa, ale také k jeho celkové kondici.
ROYAL CANIN Digestive Care Mousse je vhodné pro psy všech velikostí.
V rámci interních studií firmy ROYAL CANIN byla testována a prokázána extrémně vysoká stravitelnost a snášenlivost krmiva ROYAL CANIN Digestive Care Mousse. Obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny a směs prebiotik a vlákniny pro vyváženou střevní flóru, což nakonec přispívá k optimální kvalitě stolice.
Pro značku Royal Canin jsou bílkoviny velice důležité. Proto používáme pouze vysoce hodnotné bílkoviny, které jsou v souladu se speciálními potřebami vašeho psa. ROYAL CANIN Digestive Care Mousse obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny, také známé jako L.I.P. bílkoviny, a řadu prebiotik pro zdravou střevní flóru.
Kromě toho se ROYAL CANIN Digestive Care Mousse skládá z precizně sladěného poměru rozpustné a nerozpustné výživné vlákniny, která omezuje fermentaci a podporuje zdravou činnost střev.

Kromě tohoto chutného mokrého krmiva je naše krmivo z výživového programu Digestive Care k dostání také jako křupavé granule. Obě varianty jsou vhodné jako základní krmivo a mohou být i perfektně kombinovány. Mokré krmivo můžete nabídnout například jako chutnou přílohu k suchým granulím.
Přejděte se svým psem na ROYAL CANIN Digestive Care a užívejte si výhody vysoce kvalitních živin, které jsou dokonale vyvážené pro regulovanou činnost střev a optimální příjem živin.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN DIGESTIVE CARE kapsička pro psy s citlivým zažíváním 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *