ROYAL CANIN KITTEN kapsička pěna pro koťata

449 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN KITTEN kapsička pěna pro koťata“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Forma krmiva
Kousky, Pěna
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Těhotenství a odchov
Velikost balení
12 × 85 g, 48 × 85 g
Životní fáze
Kotě
Aktionsnummer
4774, 4856

ROYAL CANIN KITTEN kapsička pěna pro koťata ve věku od 2 – 12. měsíců 

    –  Instinktivní preference

    –  Snadné žvýkání

    –  Podporuje přirozenou obranyschopnost
Proč podávat speciální mokré krmivo koťatům?

Když si kotě odvyká mateřskému mléku, existuje určitý profil živin, k němuž je instinktivně přitahováno, co se týče tuhé stravy. Přechod z mateřského mléka na pevnou stravu je u koťat důležitým momentem, který může ovlivnit jejich život: Pokud vašemu kotěti krmivo obzvláště chutná a instinktivně ho preferuje, bude také v budoucnu lépe akceptovat tuhou stravu a rádo si navykne na rutinu krmení.

Abyste své mladé kočce nabídli vhodnou potravu, je důležité, aby jí chutnalo, co konzumuje, jinak nebude kotě přijímat dostatek jídla a bude mít nedostatek potřebných živin. Z tohoto důvodu je krmivo ROYAL CANIN Kitten pěna dokonale přizpůsobené optimálnímu nutričnímu profilu (ONP), který kočičí mláďata instinktivně preferují. Chuť, vůně a textura potravy jsou vytvořeny tak, aby kotě produkt obzvláště dobře akceptovalo. Krátce řečeno to znamená, Tuto potravu velmi ráda konzumují. Ve druhé fázi růstu (2–12 měsíců) se dále zpevňuje struktura kostí vaší mladé kočky. Energetická potřeba je stejně jako předtím velmi vysoká, ale oproti první fázi růstu se snižuje. ROYAL CANIN Kitten pěna pokrývá vysokou energetickou potřebu aktivních koťat a podporuje současně vývoj silných kostí. Je tak zajištěn obecný zdravý stav kotěte a položen základ pro zdravý život.

Je také důležité vědět, že ve druhé fázi růstu ještě nejsou plně vyvinuté přirozené obranné reakce vaší malé kočky. ROYAL CANIN Kitten podporuje posílení přirozené imunity vašeho kotěte pomocí komplexu antioxidantů, který obsahuje vitamin E, vitamin C, taurin a lutein.

Krmivo ROYAL CANIN Kitten pěna bylo vyvinuto speciálně pro snadné žvýkání a hodí se rovněž pro krmení koček matek.

Větší pestrost pro koťata

Pro uspokojení individuálních preferencí různých koček je krmivo ROYAL CANIN Kitten k dostání také jako šťavnaté kousky v chutné omáčce nebo v delikátním želé.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že ROYAL CANIN Kitten nabízí vaší mladé kočce velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN KITTEN kapsička pěna pro koťata“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *