ROYAL CANIN KITTEN v želé pro koťata

1 699 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN KITTEN v želé pro koťata“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Taurin, Vitalita a vitaminy
Druh masa
Ryba
Zvláštní potřeby
Lehký, Nadváha, Podporující trávení
Značka
Royal Canin
Velikost balení
12 × 85 g, 48 × 85 g
Životní fáze
Kotě
Forma krmiva
V želé
Aktionsnummer
4774, 4856

ROYAL CANIN KITTEN v želé pro koťata ve věku od 2 do 12 měsíců  

    –  Instinktivní preference

    –  Snadné žvýkání

    –  Podporuje přirozenou obranyschopnost

Proč speciální mokré krmivo pro koťata?

Přechod z mateřského mléka na pevnou stravu je jednou z nejdůležitějších životních fází kotěte. V této době je položen základní kámen pro zdravý a dlouhý život. Proto je obzvláště důležité podávat kotěti krmivo, které mu chutná a které obsahuje všechno, co kotě potřebuje.

Získá-li vaše kotě při prvním kontaktu s krmivem pro kočky špatné zkušenosti, protože mu nebude sympatická jeho chuť, vůně nebo textura, může to mít důsledky pro další život: Akceptace pevného krmiva může být během života kotěte výzvou i později. Především však kotěti chybí důležité živiny, které potřebuje pro zdravý růst.

Z tohoto důvodu je krmivo ROYAL CANIN Kitten v želé dokonale přizpůsobené optimálnímu nutričnímu profilu (ONP), který kočičí mláďata instinktivně preferují.

Chuť, vůně a textura potravy jsou vytvořeny tak, aby kotě produkt obzvláště dobře akceptovalo. Krátce řečeno to znamená, že koťata tuto stravu velmi ráda konzumují.

Ve druhé fázi růstu (2–12 měsíců) se dále zpevňuje struktura kostí vaší mladé kočky. Energetická potřeba je stejně jako předtím velmi vysoká, ale oproti první fázi růstu se snižuje. ROYAL CANIN Kitten v želé pokrývá vysokou energetickou potřebu aktivních koťat a podporuje současně vývoj silných kostí. Je tak zajištěn obecný zdravý stav kotěte a položen základ pro zdravý život.

Je také důležité vědět, že ve druhé fázi růstu ještě nejsou plně vyvinuté přirozené obranné reakce kotěte. ROYAL CANIN Kitten podporuje posílení přirozené imunity vašeho kotěte pomocí komplexu antioxidantů, který obsahuje vitamin E, vitamin C, taurin a lutein.

Krmivo ROYAL CANIN Kitten v želé bylo vyvinuto speciálně pro snadné žvýkání a hodí se rovněž pro krmení koček matek.

Větší pestrost pro koťata

Pro uspokojení individuálních preferencí různých koček je krmivo ROYAL CANIN Kitten k dostání také jako šťavnaté kousky v chutné omáčce nebo jako lahodná a jemná pěna.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že ROYAL CANIN Kitten nabízí vaší mladé kočce velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN KITTEN v želé pro koťata“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *