ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy granule pro štěňata

599 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy granule pro štěňata“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Kosti a chrupavky, Žaludek a trávení
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost zvířete
Maxi
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 12 kg, 3 kg, 12 kg
Životní fáze
Štěně
Produktová řada krmení
Royal Canin Breed Health Nutrition
Aktionsnummer
4856, 4985

ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy granule pro štěňata

– Podpora tělesné obranyschopnosti

– Zdravé trávení

– Podporuje vývoj kostí a kloubů

Proč speciální krmivo pro štěňata labradorských retrívrů?

Období růstu je v životě štěněte velice důležité. Je to čas fyzických změn, nových objevů a setkání. Správné krmivo hraje důležitou roli: Neboť živiny, které vaše štěně prostřednictvím stravy dostává, potřebuje pro optimální vývoj ve fázi růstu.

Labrador je obvykle šťastný a přátelský rodinný pes. ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy je speciálně vyvinuté pro štěňata labradorů do 15. měsíce života. Díky exkluzivnímu komplexu antioxidantů (včetně vitaminu E) pomáhá toto krmivo podporovat obranyschopnost štěňat během jejich postupného vývoje. ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy dále obsahuje speciální kombinaci živin s kvalitními bílkovinami (L.I.P.), které byly speciálně vybrány pro jejich velmi dobrou stravitelnost. Kromě toho živiny obsažené v této receptuře pomáhají udržovat zdravou rovnováhu střevní flóry, což přispívá k dobré kvalitě stolice.

Díky upravenému obsahu vápníku a fosforu přispívá krmivo ke zdravému růstu kostí a kloubů vašeho štěněte. Vybrané živiny navíc pomáhají zachovat a udržovat ideální tělesnou hmotnost vašeho štěněte. Na míru šité krokety byly vyvinuty výhradně pro čelisti štěňat labradorů. Velikost a tvar kroket usnadňují vašemu štěněti příjem potravy a povzbuzují ho před polknutím krmivo důkladně rozžvýkat.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho štěněte. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Labrador Retriever nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Labrador Retriever Puppy granule pro štěňata“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *