ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ granule pro starší psy

399 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ granule pro starší psy“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Forma krmiva
Kousky
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Životní fáze
Senior
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Velikost balení
1,5 kg, 2 × 3 kg, 3 kg, 500 g
Nabídky
MHD prodej
Aktionsnummer
4370, 4767

Proč podávat ROYAL CANIN YORKSHIRE TERRIER Adult 8+ granule starším psům?

•    Speciálně přizpůsobené krokety

•    Podporují zdravé stárnutí

•    Zdravá kůže a hezká srst

Proč podávat speciální krmivo starším jorkšírským teriérům od 8 let? 

Jorkšířští teriéři nebo jorkšíři jsou vyrovnaní, aktivní a inteligentní psi plní energie a nadšení. Malý teriér je zvídavý, hravý a sebevědomý. Psi různých plemen mají odlišné potřeby. Pro podporu optimálního zdraví v každé fázi života by to mělo být zohledněno ve stravě. Krmivo ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 8+ je vhodné pro jorkšírské teriéry od 8 let a bylo vyvinuto speciálně pro podporu zdravého procesu stárnutí jorkšírských teriérů. Speciální komplex antioxidantů může pomáhat chránit buňky. Přizpůsobený obsah fosforu může přispívat k zachování zdravých ledvin u starších jorkšírských teriérů.

Přizpůsobené krokety jsou tvarem, velikostí, texturou a recepturou přizpůsobené malým čelistem starších jorkšírských teriérů. Lze je navíc namočit v teplé vodě, čímž budou obzvláště chutné a snáze se konzumují. Receptura navíc obsahuje zachytávače vápníku, které mohou snížit pravděpodobnost tvorby zubního kamene. To zlepšuje celkovou hygienu dutiny ústní vašeho psa. 

Nezaměnitelná, dlouhá a hedvábná srst jorkšíra potřebuje k udržení kvalitní srsti a zdravé kůže zvláštní péči. Krmivo ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 8+ je obohaceno o brutnákový olej, biotin a omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA) pro podporu funkce kožní bariéry, která opětovně přispívá k obecně zdravému stavu kůže. Krmivo pro psy tohoto plemene navíc pomáhá vašemu psovi udržovat ideální hmotnost. 

Přesně optimalizovaná receptura živin podporuje optimální trávení: Velmi dobře stravitelné proteiny (L.I.P.*), prebiotika a vláknina přitom podporují zdravou střevní flóru a optimální kvalitu stolice.

*Proteiny vybrané pro svou velmi dobrou stravitelnost.

Pro větší pestrost Další varianty produktu

Pro uspokojení individuálních preferencí různých jorkšírských teriérů je ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult k dostání také jako mokré krmivo ve formě chutné pěny. Pokud uvažujete o smíšeném krmení granulemi a kapsičkami, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte tak, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Yorkshire Terrier Adult 8+ nabízíte svému jorkšírskému teriérovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Yorkshire Terrier 8+ granule pro starší psy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *