ROYAL CANIN MAXI PUPPY mokré krmivo pro velká štěňata

799 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MAXI PUPPY mokré krmivo pro velká štěňata“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Životní fáze
Štěně
Velikost balení
10 × 140 g, 20 × 140 g
Forma krmiva
V omáčce
Aktionsnummer
4856

ROYAL CANIN MAXI PUPPY mokré krmivo pro velká štěňata

    – Podpora obranyschopnosti organismu

    – Zdravé trávení

    – Dlouhý růst – umírněný obsah energie

Proč dávat velkým štěňatům speciální krmivo?

Fáze růstu je klíčovou fází v životě vašeho štěněte – je to období změn a objevování. Pro velká štěňata je nezbytná kompletní a vyvážená strava se zvláštními živinami pro podporu optimálního zdraví během růstu.

ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce je krmivo vhodné pro štěňata s konečnou hmotností od 26 do 44 kg do 15 měsíců věku a bylo optimalizováno speciálně pro potřeby velkých štěňat. ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů (včetně vitamínu E), který podporuje přirozenou obranyschopnost štěněte během fáze růstu.
Vysoce stravitelné bílkoviny a prebiotika v krmivu ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce přispívají ke zdravému trávení a zdravé rovnováze střevní mikroflóry, což mimo jiné podporuje dobrou kvalitu stolice.
Protože různé velikosti a různá plemena psů mají odlišnou potřebu energie, obsahuje ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce přizpůsobený obsah energie pro zajištění umírněného přísunu energie pro velká štěňata. 

Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

ROYAL CANIN Maxi Puppy je k dostání také jako suché krmivo ve formě křupavých kroket. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte, že váš pes dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho štěněte. To znamená, že ROYAL CANIN Maxi Puppy v omáčce nabízí vašemu štěněti velmi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN MAXI PUPPY mokré krmivo pro velká štěňata“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *