ROYAL CANIN MINI Adult 8+ 2 kg + Mini Adult v omáčce 12× 85 g

699 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN MINI Adult 8+ 2 kg + Mini Adult v omáčce 12× 85 g“

Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Životní fáze
Senior
Druh masa
Drůbeží
Velikost zvířete
Mini
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety, V omáčce
Aktionsnummer
4581

ROYAL CANIN Mini Adult 8+ granule pro malé psy

  – Podporují vitalitu
  – Zlepšená akceptace
– Upravený energetický obsah

Proč podávat speciální krmivo malým psům?
V dospělosti vašeho psa je důležité, aby ho jeho potrava zásobovala živinami, které nadále podporují jeho zdraví, když se objeví první známky procesu stárnutí.
Krmivo ROYAL CANIN Mini Adult 8+ je vhodné pro malé psy od 8 let o hmotnosti do 10 kg a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám malých dospělých psů.
Receptura obsahuje přizpůsobený obsah živin, který zachovává vitalitu malých psů, u nichž se již objevují první známky procesu stárnutí. Krmivo ROYAL CANIN Mini Adult 8+ obsahuje exkluzivní komplex antioxidantů, který pomáhá neutralizovat působení volných radikálů.
Někteří malí psi jsou vybíravější než jiní, když jde o potravu. Proto krmivo ROYAL CANIN Mini Adult 8+ obsahuje výběr exkluzivních aromatických látek. Vynikající chuť krmiva zláká i toho nejvybíravějšího psa a zajišťuje tak příjem esenciálních živin
Přizpůsobený obsah energie krmiva ROYAL CANIN Mini Adult 8+ navíc pomáhá malým psům udržet si optimální hmotnost. Protože malí psi zpravidla mají vysokou potřebu energie, je vysoký obsah energie tohoto krmiva přizpůsoben potřebě a životnímu stylu malého psa.
Součástí receptury je také L-karnitin. Tato důležitá živina slouží jako transportní prostředek pro mastné kyseliny a podporuje metabolizmus.

ROYAL CANIN MINI ADULT kapsička pro dospělé malé psy

– Zdravé trávení
– Upravený energetický obsah
  – Krásná srst

Váš malý pes potřebuje kompletní krmivo, které pomáhá podporovat a udržovat optimální zdraví v průběhu celé dospělosti.

ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je vhodné krmivo pro psy ve věku od 10 měsíců do 12 let s hmotností až 10 kg a je speciálně přizpůsobené potřebám malých, dospělých psů.
Receptura značky ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce podporuje zdraví vašeho psa pomocí speciálních živin a přispívá k vyvážené střevní flóře. I v dospělém věku vašeho psa je důležité vyhýbat se nárůstu hmotnosti, protože látková výměna je pomalejší než u štěňat. Pečlivě upravený energetický obsah krmiva ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce pomáhá udržovat ideální hmotnost malých psů.
ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je obohacený o EPA a DHA. Tyto omega-3 mastné kyseliny přispívají k udržení zdravého stavu kůže a srsti a zdravých kostí a kloubů.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vašeho psa. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN nabízíte svému psovi kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN MINI Adult 8+ 2 kg + Mini Adult v omáčce 12× 85 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *