ROYAL CANIN Mini Puppy, krmivo pro malé psy

589 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Mini Puppy, krmivo pro malé psy“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa
Zvláštní potřeby
Vysoká akceptace
Druh masa
Drůbeží
Značka
Royal Canin
Životní fáze
Štěně
Velikost balení
12 × 85 g, 24 × 85 g
Forma krmiva
V omáčce
Aktionsnummer
4856

ROYAL CANIN Mini Puppy krmivo pro štěňata, kapsička pro malé psy do 10  měsíců

    – Podpora obranyschopnosti organismu

    – Zdravé trávení

    – Vysoký obsah energie

Proč speciální krmivo pro štěňata?

Fáze růstu vašeho štěněte je důležitým obdobím života. Je to čas fyzických změn a nových objevů. Zatímco vaše štěně ještě roste, mělo by být zajištěno, aby jeho výživa přispívala k optimálnímu zdraví.
ROYAL CANIN Mini Puppy, kapsička pro malé psy do 10. měsíce věku s výslednou hmotností max. 10 kg a je ideálně přizpůsobená potřebám malých štěňat. Pro podporu přirozené obranyschopnosti štěněte obsahuje ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce exkluzivní komplex antioxidantů (včetně vitaminu E), který podporuje obranyschopnost štěněte během fáze růstu.
ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce také obsahuje mnoho živin, které podporují celkové zdravé trávení vašeho štěněte. To zahrnuje i udržování vyvážené střevní flóry. Protože vaše štěně patří k malým plemenům, netrvá dlouho, než dosáhne své plné velikosti. V této souvislosti je důležité, aby spotřeba energie vašeho štěněte byla v rámci stravy náležitě zohledněna. Z tohoto důvodu obsahuje ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce vysoký obsah energie, který pokryje spotřebu energie vašeho štěněte.

Pro větší pestrost Další varianty produktu k dostání

ROYAL CANIN Mini Puppy je k dostání i jako granule ve formě křupavých kroket. Pokud uvažujete o smíšeném krmení granulemi a kapsičkami, jednoduše postupujte podle našich doporučení. Zajistíte tak, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Mini Puppy v omáčce nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Mini Puppy, krmivo pro malé psy“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *