ROYAL CANIN Sphynx Adult granule pro kočky

2 299 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN Sphynx Adult granule pro kočky“

Velikost zvířete
Všechny velikosti
Životní fáze
Dospělý
Druh masa
Drůbeží, Vepřové
Vlastnosti krmiva
S omega 3 a 6 mastnými kyselinami
Zvláštní potřeby
Kůže a srst, Péče o zuby, Srdce a krevní oběh, Ústní hygiena
Značka
Royal Canin
Forma krmiva
Krokety
Velikost balení
2 × 10 kg, 10 kg
Produktová řada krmení
Royal Canin Feline Breed Nutrition
Aktionsnummer
4777

– Vysoký obsah energie
  – Zdravá kůže
  – Podporují funkci srdce

Proč podávat speciální krmivo kočkám Sphynx?

Sphynx je fascinující plemeno. Jeho exotický vzhled bez srsti je velmi nápadný a kočky tohoto plemene mívají často větší hmotnost, než by se usuzovalo z jejich štíhlé stavby těla.
ROYAL CANIN Sphynx Adult je krmivo speciálně přizpůsobené potřebám tohoto zajímavého plemene koček. Je vhodné pro kočky Sphynx od 12 měsíců a zásobuje je veškerými živinami, které potřebují.
Kočka Sphynx, která po celém těle nemá žádnou srst, má obzvláště aktivní metabolizmus, který jí pomáhá regulovat její tělesnou teplotu. Vysoký obsah kalorií a tuku receptury krmiva pro kočky ROYAL CANIN Sphynx Adult je optimálně přizpůsoben zvýšené energetické potřebě tohoto plemene. Díky vyváženému obsahu minerálních látek přitom podporuje funkci močových cest.

Kůže kočky Sphynx je unikátní, protože až na velmi krátké a jemné chmýří je zcela bez chlupů. Jedním z nejdůležitějších úkolů kůže je její funkce bariéry pro ochranu před škodlivými vnějšími vlivy, což jinak navíc také zajišťuje srst kočky.

Exkluzivní komplex živin v krmivu pro kočky ROYAL CANIN Sphynx Adult podporuje funkci kožní bariéry. Krmivo obohacené o omega-3 a omega-6 mastné kyseliny přispívá k zachování zdravé kůže.
Uvědomělá výživa hraje důležitou roli pro funkci srdce. Z tohoto důvodu obsahuje krmivo ROYAL CANIN Sphynx Adult taurin, EPA a DHA (omega-3 mastné kyseliny), které podporují zdravou funkci srdce.
Speciálně navržené, trojhranné krokety jsou optimalizované pro široké čelisti kočky Sphynx. Povzbuzují k intenzivnímu žvýkání a podporují tak ústní a zubní hygienu.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN Sphynx Adult nabízíte své kočce kvalitní a vyváženou stravu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ROYAL CANIN Sphynx Adult granule pro kočky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *